Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 14 maja 2024, 23:31

Ten statek ośmiesza zestaw LEGO nie tylko wyglądem, ale też ceną. Nie uwierzysz, ile kosztuje blisko metrowy gigant

LEGO to nie jedyny producent klocków na rynku. Część konkurencyjnych firm również potrafi zaoferować nam piękne zestawy. Jednym z nich jest ten statek piracki.

Źródło fot. Reobrix
i

Nie wiem jak Wy, ale kiedy byłam dzieckiem, marzyłam, by zostać piratem. Teraz uważam to za absolutnie nieprawdopodobne i dość zabawne. Czasem nadał jednak wspominam z sentymentem owe czasy i „plany”. Wtedy zwykle włączam Sea of Thieves, by poszukać zakopanych skarbów.

Spraw sobie piracki statek.

Dodatkowa immersja

Towarzyszącą graniu immersję można dodatkowo zwiększyć, stawiając w swoim mieszkaniu piracki statek. Jaki? Oczywiście z klocków. Obecnie na rynku znajdziemy wiele tego typu zestawów, ale mam wrażenie, że The Sun od Reobrix jest jedyny w swoim rodzaju.

Źródło: Reobrix, materiały promocyjne.
Źródło: Reobrix, materiały promocyjne.

To model, który bez wątpienia rzuca się w oczy i po złożeniu imponuje rozmiarem (o tym za chwile). Na Waszym miejscu przygotowałabym najbardziej reprezentatywne miejsce, bo jest się czym pochwalić.

Ten statek pozwoli Ci wyobrazić sobie, że jesteś piratem.

Galeon o imponującej skali

Co zatem oferuje ten zestaw? Mamy tutaj imponujący galeon, składający się z 3162 elementów. Daje to nam 70 cm wysokości i aż 87 cm długości. Trudno znaleźć na rynku drugi tak okazały statek. Oczywiście wszystko odwzorowane zostało w najdrobniejszych szczegółach – znajdziemy tutaj wiele zdobień, a kadłub składa się z kilku części o różnych kolorach.

Źródło: Reobrix, materiały promocyjne.
Źródło: Reobrix, materiały promocyjne.

Jeśli natomiast chodzi o cenę, model ten dostaniecie na niemieckim Amazonie za 110 euro. Po przeliczeniu waluty i dodaniu opłat daje to nam około 530 zł. Jest to świetna cena, zważywszy na to. z jakim gigantem mamy do czynienia. Tak potężnego zestawu w swojej ofercie nie ma nawet LEGO. Jedynym żaglowcem, jakim dysponuje duński producent, jest malec liczący nieco ponad 1200 elementów. Nie muszę chyba dodawać, że mimo to jest on droższy od zestawu Reobrix.

The Sun w Amazon.de.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

więcej