Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 7 maja 2024, 19:00

Oni chyba powariowali. Star Destroyer klasy Resurgent w tej cenie miażdży ofertę LEGO Star Wars

Trylogia sequeli Star Wars od Disneya nie cieszy się dużą popularnością, ale filmom tym nie można odmówić rewelacyjnego designu statków kosmicznych, takich jak gwiezdny niszczyciel typu Resurgent. Służyły one w marynarce Najwyższego porządku.

Źródło fot. Mould King; materiały promocyjne
i

Filmowa trylogia sequeli pokazała, że Disney nie do końca ma pomysł, jak rozwinąć uniwersum Gwiezdnych wojen od strony fabularnej. Na szczęście swoją pracę dobrze wykonali designerzy odpowiadający za projekty statków kosmicznych. Dzięki temu otrzymaliśmy m.in. gwiezdnego niszczyciela klasy Resurgent, który był flagowym statkiem marynarki Najwyższego porządku.

Tu znajdziesz gwiezdnego niszczyciela klasy Resurgent z klocków.

Finałowe stadium ewolucji gwiezdnych niszczycieli

Gwiezdne niszczyciele rządziły przestrzenią kosmiczną od czasów Wojen Klonów, a ich dominacja przeniosła się także do czasów Imperium, a nawet poza okres rządów Palpatine’a. Finałowe stadium ewolucji tych statków mogliśmy zobaczyć w trylogii Disneya w postaci niszczycieli klasy Resurgent – jednym z nich, Finalizerem, latał Kylo Ren.

Źródło: Mould King, materiały promocyjne. - Star Destroyer klasy Resurgent w kosmicznej promocji. Ten zestaw to cenowy młot na ofertę LEGO Star Wars - wiadomość - 2024-05-07
Źródło: Mould King, materiały promocyjne.

Gwiezdne niszczyciele klasy Resurgent charakteryzowały się wysokim zaawansowaniem technicznym i prawdopodobnie nie było statków, które mogłyby równać się z nimi szybkością, siłą ognia oraz wytrzymałością. Dzięki nim Nowy porządek był w stanie zyskiwać coraz większą przewagę w galaktyce, na co pozwoliła Nowa Republika poprzez swoją zachowawczość, gdy potęga Nowego porządku dopiero zaczęła rosnąć.

Nowy porządek miał do swojej dyspozycji okręty najwyższej jakości.

Gwiezdny niszczyciel od Mould King na twojej półce

Największą zaletą firmy Mould King jest bogata oferta modeli, która w pewien sposób uzupełnia to, co ma do zaoferowania LEGO. Obecnie w asortymencie duńskiego producenta znajdziemy jedynie gwiezdnego niszczyciela klasy Venator. Brakuje za to innych maszyn, zarówno z okresu Imperium, jak i Nowego porządku. Dlatego zawsze warto sprawdzić, co ma zanadrzu Mould King.

Źródło: Mould King, materiały promocyjne. - Star Destroyer klasy Resurgent w kosmicznej promocji. Ten zestaw to cenowy młot na ofertę LEGO Star Wars - wiadomość - 2024-05-07
Źródło: Mould King, materiały promocyjne.

Gwiezdny niszczyciel klasy Resurgent od Mould Kina składa się z 1751 elementów, więc cały statek z łatwością można złożyć nawet w jeden wieczór, a dedykowana podstawka pozwala na ustawienie go w dowolnym miejscu. Model ma około 47 cm długości i 27 cm szerokości. Według mnie są to idealne wymiary do niewielkich mieszkań, w których każdy centymetr wolnego miejsca jest na wagę złota.

Sam model nie jest łatwo dostępny w Polsce, ale z pomocą przychodzi niemiecki Amazon. Łączny koszt modelu razem z dostawą wynosi 328,46 zł, co nie jest dużą, kwotą biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia z dosyć unikatowym zestawem, którego w swojej ofercie nie ma nawet LEGO.

Gwiezdny niszczyciel Najwyższego porządku jest dostępny na niemieckim Amazonie.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął w serwisie Allegro, gdzie publikował newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRYOnline.pl i Filmomaniaka, pisząc o nowościach związanych z branżą filmową. Mimo związku z serialami, jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Przed laty dzielił się swoimi doświadczeniami, moderując forum mmorpg.org.pl. Uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem. Na forum pisze pod ksywką Canaton.

więcej