Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 grudnia 2007, 19:12

Najlepsze produkcje niezależne i modyfikacje gier 2007 roku

Najróżniejsze serwisy proponują nam pod koniec każdego roku notowania dotyczące najlepszych i najgorszych gier mijającego roku, najciekawszych wydarzeń czy najbardziej zasłużonych ludzi dla branży elektronicznej rozgrywki.

Najróżniejsze serwisy proponują nam pod koniec każdego roku notowania dotyczące najlepszych i najgorszych gier mijającego roku, najciekawszych wydarzeń czy najbardziej zasłużonych ludzi dla branży elektronicznej rozgrywki. Gry komputerowe nie powstają jednak tylko w wielkich molochach, gdzie liczy się głównie zysk. Oczywiście zarabianie pieniędzy nie jest niczym złym i w 100% przypadków pozwala skupić się na kolejnym, być może jeszcze lepszym tytule. Jednakże świat pełen jest również ludzi, którzy produkcją gry zajmują się głównie dla własnej satysfakcji, choć najbardziej zdolne i twórcze jednostki najczęściej i tak wyłuskiwane są przez większe firmy. W końcu przecież o to właśnie chodzi.

Dla nich właśnie powstało podsumowanie roku obejmujące najlepsze gry niezależne (tzw. indie games) oraz najlepsze modyfikacje tytułów już istniejących. Jeżeli udacie się pod ten adres, do dnia 1 stycznia będziecie mogli oddać swój głos na powstałe w tym roku dzieła lub też na te zapowiadające się najlepiej w roku przyszłym.

A jest w czym wybierać. Znajdują się tu zarówno mody dla miłośników militarnych FPSów, jak na przykład Battlefield 2, rozszerzenia zmieniające zasady i nacje w Civilization 4 czy nowe kampanie przeznaczone dla fanów kosmicznych przygód – Freelancer, X3 Reunion.

Zapraszam do udziału w głosowaniu, a my jak tylko zostaną ogłoszone oficjalne wyniki nie omieszkamy się nimi z Wami podzielić.