Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 9 kwietnia 2015, 14:43

autor: Adrian Werner

Najlepsze mobilne aktualizacje tygodnia (m.in. Crossy Road, Hearthstone)

Witajcie w trzeciej odsłonie naszej serii omawiającej najciekawsze aktualizacje, jakie w minionym tygodniu otrzymały gry mobilne. Tym razem polecamy wypróbowanie patchy do takich tytułów jak Vainglory, Crossy Road, Robbery Bob, Battle Nations oraz Hearthstone: Heroes of Warcraft.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych naszym zdaniem aktualizaji gier mobilnych, jakie pojawiły się w zeszłym tygodniu dla produkcji dostępnych w usługach App Store oraz Google Play.

Crossy Road

Wreszcie doczekaliśmy się nowej aktualizacji Crossy Road, czyli jednego z największych przebojów ostatnich miesięcy. Łatka już od kilku tygodni dostępna była na tabletach z rodziny Amazon Kindle Fire, a teraz została udostępniona na App Store i Google Play. Patch wprowadza siedemnaście nowych postaci, z których część związana jest tematycznie z Irlandią i Wielką Brytanią. Oczywiście, wszystkie one posiadają unikalne cechy i umiejętności, zmieniające przebieg rozgrywki.

Robbery Bob

Ciekawą aktualizację otrzymała także skradanka Robbery Bob. Wprowadza ona do kampanii nowy rozdział z pokaźnym zestawem świeżych poziomów. Ich akcja toczy się w wielkim wieżowcu, oczywiście gęsto zapełnionym cennymi przedmiotami do zrabowania oraz strzegącymi ich strażnikami. To dobra okazja, aby powrócić do tej produkcji, gdyż pomimo trzech lat na karku pozostaje ona jedną z najciekawszych mobilnych skradanek.

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Z kolei Hearthstone: Heroes of Warcraft, czyli najpopularniejsza obecnie mobilna karcianka, otrzymała dodatek Blackrock Mountain. Rozszerzenie wprowadza siedemnastu bossów występujących w pięciu tzw. skrzydłach i 31 nowych kart, które otrzymujemy w nagrodę za pokonanie określonych przeciwników. Autorzy dodali także dziewięć wyzwań klasowych oraz tryb heroiczny, oferujący znacznie wyższy poziom trudności. Dodatek możemy odblokować za wirtualną walutę zdobytą w trakcie rozgrywki lub kupując go w ramach mikropłatności.

Battle Nations

Sympatycznie prezentuje się także aktualizacja turowej strategii bitewnej Battle Nations. Wprowadza ona do gry zestaw 45 nowych morskich bitew. Ponadto autorzy opracowali siedem dodatkowych jednostek, które możemy dołączyć do naszej armii oraz pozwolili na walkę z bossem w postaci potężnego krążownika. To starcie można rozgrywać wielokrotnie, za każdym razem otrzymując inne nagrody za wygraną.

Vainglory

Ostatnią zeszłotygodniową aktualizacją, na jaką chcemy zwrócić Waszą uwagę jest ta, którą otrzymała gra Vainglory. To zdecydowanie najlepsze mobilne MOBA dostało nowego bohatera imieniem Vox. Jest to błyskawicznie przemieszczający się po mapie snajper, który specjalizuje się w potężnych atakach na pojedynczy cel. Ponadto autorzy poprawili zbalansowanie rozgrywki i dodali kilka przydatnych opcji do trybu multiplayer.