Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 29 września 2015, 14:05

autor: Adrian Werner

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Subway Surfers, Plants vs. Zombies 2 i AdVenture Capitalist!)

Witajcie w następnej odsłonie serii omawiającej najciekawsze aktualizacje, jakie w minionym tygodniu otrzymały gry mobilne. Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Implosion: Never Lose Hope, Edge of Oblivion: Alpha Squadron 2, Subway Surfers, Plants vs. Zombies 2 czy AdVenture Capitalist!

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych naszym zdaniem aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się w zeszłym tygodniu w usługach App Store i Google Play.

Implosion: Never Lose Hope

Zaczynamy od Implosion: Never Lose Hope, czyli dopracowanej gry akcji studia Rayark. Ta produkcja premium już mogła się pochwalić obszerną zawartością, a teraz za pośrednictwem aktualizacji dostała dodatkowo trzy nowe misje VR, tryb Boss Rush, w którym walczymy z potężnymi wrogami na czas oraz kilka dodatkowych typów uzbrojenia. Jeśli do tej pory nie graliście w ten tytuł, to warto nadrobić zaległości, gdyż w swojej kategorii to jedna z najlepszych mobilnych pozycji tego roku.

Edge Of Oblivion: Alpha Squadron 2

Edge Of Oblivion: Alpha Squadron 2 to wyśmienita strzelanka science-fiction, pełnymi garściami czerpiąca z serii Rogue Squadron. Produkcja nie odniosła sukcesu na jaki zasługiwała, więc twórcy postanowili teraz spróbować jeszcze raz poprzez przestawienie gry na model darmowy z mikropłatnościami. Jednocześnie zrobiono to godny pochwały sposób. Nie kupujemy żadnych ułatwień czy bonusów. Zamiast tego za prawdziwe pieniądze odblokowujemy jedynie misje, a zakup wszystkich kosztuje tyle, co poprzednia wersja premium.

Subway Surfers

W minionym tygodniu endless runner Subway Surfers przekroczył pułap miliarda pobrań i trudno nie przyznać, że niesamowita żywotność gry w dużym stopniu jest zasługą regularnych aktualizacji z dodatkową zawartością. Najnowszy patch wprowadza nową lokację, a lista bohaterów wydłużyła się o Masajkę imieniem Zuri.

Plants vs. Zombies 2

Z kolei Plants vs. Zombies 2 świętowało 100 mln pobrań poprzez premierę aktualizacji czerpiącej pełnymi garściami z popkultury lat 90. ubiegłego wieku. Łatka dodała szesnaście nowych poziomów, cztery typu zombiaków i trzy gatunki roślin. Pojawiło się także nowe wzywanie typu endless.

AdVenture Capitalist!

Ostatnia aktualizacja, o której chcemy napisać wprowadzona została w grze AdVenture Capitalist!. Poprzednia duża łatka pozwoliła na odwiedzenie Księżyca, a najnowsza umożliwia przeniesienie akcji na planetę Mars. Znajdziemy na niej nowych menadżerów, dodatkowe ulepszenia oraz oczywiście całą masę nowych okazji do zainwestowania. Ponadto poprawiono zbalansowanie silnika ekonomicznego.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.