Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 29 września 2015, 14:05

autor: Adrian Werner

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Subway Surfers, Plants vs. Zombies 2 i AdVenture Capitalist!)

Witajcie w następnej odsłonie serii omawiającej najciekawsze aktualizacje, jakie w minionym tygodniu otrzymały gry mobilne. Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Implosion: Never Lose Hope, Edge of Oblivion: Alpha Squadron 2, Subway Surfers, Plants vs. Zombies 2 czy AdVenture Capitalist!

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych naszym zdaniem aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się w zeszłym tygodniu w usługach App Store i Google Play.

Implosion: Never Lose Hope

Zaczynamy od Implosion: Never Lose Hope, czyli dopracowanej gry akcji studia Rayark. Ta produkcja premium już mogła się pochwalić obszerną zawartością, a teraz za pośrednictwem aktualizacji dostała dodatkowo trzy nowe misje VR, tryb Boss Rush, w którym walczymy z potężnymi wrogami na czas oraz kilka dodatkowych typów uzbrojenia. Jeśli do tej pory nie graliście w ten tytuł, to warto nadrobić zaległości, gdyż w swojej kategorii to jedna z najlepszych mobilnych pozycji tego roku.

Edge Of Oblivion: Alpha Squadron 2

Edge Of Oblivion: Alpha Squadron 2 to wyśmienita strzelanka science-fiction, pełnymi garściami czerpiąca z serii Rogue Squadron. Produkcja nie odniosła sukcesu na jaki zasługiwała, więc twórcy postanowili teraz spróbować jeszcze raz poprzez przestawienie gry na model darmowy z mikropłatnościami. Jednocześnie zrobiono to godny pochwały sposób. Nie kupujemy żadnych ułatwień czy bonusów. Zamiast tego za prawdziwe pieniądze odblokowujemy jedynie misje, a zakup wszystkich kosztuje tyle, co poprzednia wersja premium.

Subway Surfers

W minionym tygodniu endless runner Subway Surfers przekroczył pułap miliarda pobrań i trudno nie przyznać, że niesamowita żywotność gry w dużym stopniu jest zasługą regularnych aktualizacji z dodatkową zawartością. Najnowszy patch wprowadza nową lokację, a lista bohaterów wydłużyła się o Masajkę imieniem Zuri.

Plants vs. Zombies 2

Z kolei Plants vs. Zombies 2 świętowało 100 mln pobrań poprzez premierę aktualizacji czerpiącej pełnymi garściami z popkultury lat 90. ubiegłego wieku. Łatka dodała szesnaście nowych poziomów, cztery typu zombiaków i trzy gatunki roślin. Pojawiło się także nowe wzywanie typu endless.

AdVenture Capitalist!

Ostatnia aktualizacja, o której chcemy napisać wprowadzona została w grze AdVenture Capitalist!. Poprzednia duża łatka pozwoliła na odwiedzenie Księżyca, a najnowsza umożliwia przeniesienie akcji na planetę Mars. Znajdziemy na niej nowych menadżerów, dodatkowe ulepszenia oraz oczywiście całą masę nowych okazji do zainwestowania. Ponadto poprawiono zbalansowanie silnika ekonomicznego.