Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 9 września 2015, 13:36

autor: Adrian Werner

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Real Racing 3, Vainglory i Heroes and Castles 2)

Witajcie w następnej odsłonie serii omawiającej najciekawsze aktualizacje, jakie w minionym tygodniu otrzymały gry mobilne. Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Real Racing 3, Don't Starve: Pocket Edition, Vainglory, Cally's Caves 3 i Heroes and Castles 2.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych naszym zdaniem aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się w zeszłym tygodniu w usługach App Store i Google Play.

Real Racing 3

Zaczynamy od Real Racing 3, czyli wciąż najpopularniejszego mobilnego symulatora wyścigów. W zeszłym tygodniu produkcja otrzymała sporą aktualizację dodającą zawody NASCAR Spring Cup. Możemy rywalizować z takimi legendami jak Gordon, Dale Earnhardt Jr. czy Tony Stewart kierując autem Asterion LPI 910-4. Dodano także nowy tor w postaci słynnego Richmond International Raceway. Co godne pochwały, wszystko to oferuje wrażenia mocno odmienne od standardowych wyścigów w tej grze.

Don't Starve: Pocket Edition

Z kolei Don't Starve: Pocket Edition otrzymało niewielką, ale niezwykle ważną aktualizację. Zmieniła ona status aplikacji na uniwersalny, co oznacza, że ten dotychczas dostępny tylko na iPada tytuł mogą teraz pobrać również posiadacze iPhone’ów. Oczywiście przy okazji odpowiednio zmodyfikowano interfejs, tak aby zabawa na małych ekranach nie sprawiała większych problemów.

Vainglory

Intensywnie nad rozwijaniem swojego dzieła pracują również autorzy Vainglory. Ta najlepsza mobilna gra MOBA otrzymała aktualizację z nową grywalną postacią. Jest nią wojowniczka Skye, poruszającą się w pancerzu bojowym i preferująca ataki z dalekich dystansów. Mocno przerobiono także system karmy, dzięki czemu na naszą reputację mocniej wpływają najnowsze działania. Ponadto usunięto kilka błędów.

Cally's Caves 3

Warto także zwrócić uwagę na sporą aktualizację, jaką otrzymała dopracowana dwuwymiarowa platformówka Cally's Caves 3. Patch wprowadza nową krainę zawierającą dwanaście świeżych poziomów zapełnionych nieznanymi wcześniej wrogami. To dobra okazja, aby zainteresować się tym tytułem, jeśli wcześniej nie mieliście z nim styczności.

Heroes and Castles 2

Ostatnią aktualizacja, którą chcemy omówić jest ta, jaką w zeszłym tygodniu otrzymała hybryda gry akcji i strategii tower defense zatytułowana Heroes and Castles 2. Dodaje on a do kampanii dziesięć nowych fal wrogów, oraz rozszerza galerię wrogów. Ponadto pojawił się tryb areny i opcja wspólnej zabawy użytkowników systemów iOS i Android. Studio Foursaken ma w zwyczaju wspierać swoje gry prze długie lata po premierze i cieszy fakt, że Heroes and Castles 2 kontynuuje tę godną pochwały tradycję.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.