Do promocyjnego newsa czas zajrzeć. W tym tygodniu oferta to przede wszystkim nowa wersja PS3 i Resident Evil 6, a także kolejna obniżka ceny na Diablo III.

Pierwsze październikowe zestawienie najciekawszych ofert dla graczy to, przede wszystkim, premiera szóstej części Resident Evil (gra jest bohaterem kolejnej empikowej promocji związanej z odkupem gier używanych), z kolei ze strony sprzętowej najmocniej świeci znowu odświeżona konsola PS3 – większy dysk i dodatkowy kontroler powinny zachęcić graczy. Zapraszam!
Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?

Autor: Filip Grabski
Z GRYOnline.pl współpracuje od marca 2008 roku. Zaczynał od pisania newsów, potem przeszedł do publicystyki i przy okazji tworzył treści dla serwisu Gameplay.pl. Obecnie przede wszystkim projektuje grafiki widoczne na stronie głównej (i nie tylko), choć nie stroni od pisania tekstów. W 1994 roku z pełną świadomością zaczął użytkować pecety, czemu pozostaje wierny do dzisiaj, choć w międzyczasie polubił Switcha. Prywatnie ojciec, podcaster (od 2014 roku współtworzy Podcast Hammerzeit) i miłośnik konsumowania popkultury, zarówno tej wizualnej (na dobry film i serial zawsze znajdzie czas), jak i dźwiękowej (szczególnie, gdy brzmi ona jak gitara elektryczna).