Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 czerwca 2020, 10:10

autor: AlexB

Nadciąga burza - Ghost of Tsushima z nowym zwiastunem

Ghost of Tsushima otrzymał nowy zwiastun, zatytułowany Nadciąga burza. Jest to prerenderowany film, który nie przedstawia właściwej rozgrywki. Produkcja zadebiutuje 17 lipca tego roku wyłącznie na PlayStation 4.

Nadciąga burza - Ghost of Tsushima z nowym zwiastunem - ilustracja #1
Ghost of Tsushima zbliża się wielkimi krokami.

Do premiery Ghost of Tsushima zostało już tylko siedemnaście dni. Nic zatem dziwnego, że promocja tytułu trwa w najlepsze. W sieci pojawił się jego nowy zwiastun, zatytułowany Nadciąga burza. To prerenderowany film, nieukazujący żadnych fragmentów rozgrywki. Obejrzycie go poniżej po polsku i po angielsku. Jego tematem przewodnim jest wybór ścieżki, którego musi dokonać bohater, by uratować mieszkańców japońskiej wyspy Cuszima najechanej przez Mongołów. Czy pozostanie on wierny filozofii samurajów (przynajmniej na tyle, na ile jest to możliwe), czy też stanie się podstępnym Duchem? To ma zależeć od graczy.

Przypominamy, że za stworzenie Ghost of Tsushima odpowiada studio Sucker Punch, czyli twórcy między innymi serii inFamous. Produkcja zmierza wyłącznie na konsolę PlayStation 4. Główne prace nad grą zostały zakończone w ubiegłym tygodniu. Ponadto kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że w dniu premiery otrzyma ona sporą aktualizację, ważącą przeszło 7 GB.

  1. Oficjalna strona gry Ghost of Tsushima
  2. Ghost of Tsushima – kompendium wiedzy
Find Your Next Game 2020 Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima