Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 czerwca 2020, 09:47

autor: Adrian Werner

Crysis Remastered - wyciekła data premiery i trailer

Do sieci wyciekł zwiastun Crysis Remastered oraz data premiery gry. W produkcję mamy zagrać w przyszłym miesiącu.

Studio Crytek nie ogłosiło jeszcze daty premiery Crysis Remastered, czyli odświeżonej wersji pierwszoosobowej strzelanki z 2007 r. Pojawiły się jednak doniesienia sugerujące, że produkcja ukaże się 23 lipca tego roku. Ich źródłem jest strona Microsoft Store.

W tym serwisie, na karcie Crysis Remastered można znaleźć wspomnianą wyżej datę premiery. W sieci pojawił się również zwiastun projektu, który także miał wyciec z tego sklepu, i na nim również można znaleźć datę 23 lipca 2020 r.

Tak szybki termin premiery może zaskakiwać, biorąc pod uwagę fakt, że do tej pory studio Crytek nie pokazało żadnego gameplaya z projektu. Remastery najczęściej ukazują się jednak krótko po zapowiedzi.

Zresztą, nie będziemy musieli czekać długo, aby zobaczyć grę w akcji. Jutro o 18:00 czasu polskiego odbędzie się stream, podczas którego autorzy pokażą nowe materiały z projektu i ujawnią świeże konkrety.

Przypomnijmy, że Crysis Remastered zmierza na pecety oraz konsole Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch. Projekt zaoferuje odświeżoną wersję kampanii solo z oryginalnej odsłony cyklu, bez samodzielnego dodatku Warhead.

Warto na koniec dodać, że Microsoft Store ostatnio często staje się źródłem różnorodnych przecieków. W ten sposób dowiedzieliśmy się m.in. że Mafia: Definitive Edition to remake, a nie remaster oraz o istnieniu projektu Kingdoms of Amalur Re-Reckoning.

  1. Oficjalna strona gry Crysis Remastered
  2. Recenzja gry Crysis
  3. Crysis – poradnik do gry