Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lipca 2015, 10:25

autor: Meehow

Nadchodzi duży patch do Wiedźmina 3

Jak wynika z informacji udzielonych na oficjalnym forum dyskusyjnym Wiedźmina 3, nadchodzi naprawdę spory patch do rodzimego hitu, większy nawet od łatki oznaczonej numerem 1.05 (1.04 na konsolach).

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Nadchodzi duży patch do Wiedźmina 3 - wiadomość - 2015-07-02
Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmiń 3: Dziki Gon jest wciąż sukcesywnie łatany i usprawniany przez twórców. Marcin Momot – community manager studia CD Projekt RED – zdradził na oficjalnym forum dyskusyjnym Wiedźmina 3, że kolejny patch, oznaczony numerem 1.07 (zapewne 1.06 na konsolach), będzie nawet większy od sporej łatki 1.05/1.04. Oczywiście niekoniecznie chodzi dosłownie o jego rozmiar w megabajtach, a raczej o liczbę wprowadzanych zmian. Wśród tych dość enigmatycznie wspomniane zostało usprawnienie ekwipunku. Niestety nie znamy jeszcze daty premiery rzeczonego patcha, co Momot tłumaczy jego obszernością i trwającymi w związku z nią testami. Warto zatem wypatrywać kolejnych aktualizacji rodzimego hitu, tym bardziej, że przed nami wciąż trzy darmowe dodatki DLC, a także dwa duże rozszerzenia fabularne: Serce z Kamienia oraz Wino i Krew. Pierwsze z nich planowane jest na październik bieżącego roku, zaś drugie na pierwszy kwartał przyszłego.

W ramach przypomnienia: jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie pobierzcie kolejny darmowy dodatek, który udostępniony został w tym tygodniu. Jak kot z wilkiem, bo tak brzmi jego tytuł, wprowadza do gry nowe zadanie fabularne.

Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutował 19 maja na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W ciągu dwóch tygodni od rynkowego debiutu rozszedł się w imponującej liczbie 4 milionów egzemplarzy (z tego ponad milion na pecetach), zaś koszty produkcji zwróciły się firmie CD Projekt jeszcze pierwszego dnia sprzedaży trzeciego Wiedźmina.