Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lipca 2015, 09:32

autor: Góral

Uncharted 4: A Thief's End - rozszerzony gameplay z E3 2015

Studio Naughty Dog opublikowało rozszerzony fragment rozgrywki z Uncharted 4: A Thief's End zaprezentowany na targach E3 2015. Tytuł ukaże się w przyszłym roku na konsoli PlayStation 4.

Podczas tegorocznych targów E3 firma Sony zaprezentowała kolejny fragment rozgrywki z wyczekiwanego Uncharted 4: A Thief's End na konsolę PlayStation 4. Nathan i Sully trafili do pewnego miasteczka, w którym oczywiście wpadli w tarapaty. Te zakończyły się ucieczką w samochodzie, a następnie Nathan zaczepił się hakiem o jadący po moście pojazd. Dziś możemy obejrzeć dokładnie to samo plus kilka kolejnych minut z tej misji, które - co tu dużo pisać - są jeszcze bardziej efektowne, niż to, co było nam dane ujrzeć do tej pory. Bez wątpienia nadchodzi znakomita przygodowa gra akcji, ale raczej nikt nie spodziewa się niczego innego po ekipie Naughty Dog.

Nadjechała kolejna porcja rozgrywki z Uncharted 4: A Thief's End. - Uncharted 4: A Thief's End - rozszerzony gameplay z E3 2015 - wiadomość - 2015-07-02
Nadjechała kolejna porcja rozgrywki z Uncharted 4: A Thief's End.
Uncharted 4: A Thief's End w skrócie:
  • Gatunek: przygodowa gra akcji
  • Deweloper: Naughty Dog
  • Wydawca: Sony Computer Entertainment
  • Platformy sprzętowe: PS4
  • Data premiery: 2016 rok

Premiera Uncharted 4: A Thief's End odbędzie się przed końcem roku fiskalnego 2015, czyli przed 31 marca 2016 roku. Dokładnej daty jednak nie znamy. Wiadomo za to, że wcześniej będziemy mogli pobawić się w ramach bety multiplayera. Gwarantowany dostęp do testów będą mieć osoby, które skuszą się na zakup składanki Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a (premiera 7 października na PS4).

W czwartej części serii Uncharted Nathan będzie musiał pomóc swojemu bratu Samowi w odnalezieniu skarbu pirata Henry’ego Avery’ego. Tytuł oferować ma nieco bardziej otwarte lokacje, od czasu do czasu pojeździmy pojazdami, pojawi się specjalna lina z hakiem i nie tylko. Projekt utrzymany będzie jednak w duchu poprzednich odsłon, oferując emocjonujący miks strzelanki TPP z grą przygodową w stylu Tomb Raidera.