Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 kwietnia 2012, 14:06

autor: Michał "Muninn" Kowalski

Na Xbox Live pojawiło się demo gry Dragon's Dogma

Posiadacze konta Gold na Xbox Live mogą od dzisiaj ściągnąć demo gry Dragon's Dogma. Europejscy właściciele konsoli PlayStation 3 na wersję demonstracyjną będą musieli poczekać do jutra.

Firma Capcom wypuściła wersję demonstracyjną gry Dragon’s Dogma. Plik waży około 1,5 GB i obecnie mogą go pobrać jedynie posiadacze konta Gold na Xbox Live. Reszta użytkowników XBL dołączy do nich za tydzień.

Poza tym japoński wydawca poinformował, że demo będą mogli dzisiaj pobrać także amerykańscy właściciele PlayStation 3 (z poziomu PlayStation Network). Europejscy gracze otrzymają taką możliwość jutro w godzinach popołudniowych.

Na Xbox Live pojawiło się demo gry Dragon's Dogma - ilustracja #1

Demo gry Dragon’s Dogma opisane jest następująco:

Zaostrz swój apetyt na przygody w otwartym świecie fantasy kosztując akcji, którą oferuje demo gry Dragon’s Dogma. Walcz jako Arisen albo zniszcz wioskę wcielając się w przerażającą, magiczną bestię – wybór należy do Ciebie. Użyj zestawu narzędzi do tworzenia postaci, żeby zmienić wygląd Arisena lub potwora. Wykonaj to zadanie teraz, a potem zaimportuj je do pełnej wersji, gdy ta już się ukaże. Stwórz takich bohaterów, na jakich masz ochotę, modyfikując cechy ich wyglądu, od wzrostu do fryzury, od koloru oczu do kształtu nosa.

Dragon’s Dogma, RPG akcji z otwartym światem fantasy, ukaże się 24 maja w wersji na PlayStation 3 oraz Xboksa 360.