Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lipca 2013, 17:36

Murdered: Soul Suspect - obejrzyj ponad 20-minutową prezentację gry

Firma Square Enix wypuściła trwający ponad 20 minut materiał video z gry Murdered: Soul Suspect. Filmik stanowi zapis prezentacji projektu, jaką zorganizowano na tegorocznych targach E3.

Jednym z najciekawszych projektów pokazanych po raz pierwszy na tegorocznym E3 była przygodowa gra akcji Murdered: Soul Suspect. Wydawca produkcji, czyli Square Enix, właśnie wypuścił zapis całej prezentacji, którą mieli przyjemność obejrzeć dziennikarze na targach. Demonstracja objęła sam początek kampanii. Materiał trwa ponad 25 minut i składa się głównie ze scen z samej rozgrywki. Towarzyszy im komentarz jednego z pracowników studia Airtight Games.

  1. Murdered: Soul Suspect – strona oficjalna gry
  2. Widzieliśmy Murdered: Soul Suspect - duch rozwiązuje sprawę własnego zabójstwa (zapowiedź)

Opowieść w Murdered: Soul Suspect zacznie się nietypowo, bo od śmierci głównego bohatera, czyli detektywa Ronana O’Connor. Jako duch będziemy musieli rozwikłać sprawę własnego zabójstwa i powstrzymać sprawcę przez skrzywdzeniem kolejnych osób. Pomogą nam w tym zdolności typowe dla zjaw, takie jak czytanie w cudzych umysłach czy nawet opętywanie żywych ludzi. Rozgrywka zaoferuje zarówno liczne zagadki, jak i sceny akcji.

Murdered: Soul Suspect powstaje z myślą o pecetach oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Premiera zaplanowana została na początek przyszłego roku.