Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2013, 09:20

autor: Góral

MotoGP 13 - demo dostępne na PC i Xboksie 360

Kolejna odsłona popularnej serii wyścigów motocyklowych - MotoGP 13 - otrzymała wersję demonstracyjną. Demo można już pobierać na komputerach PC i konsoli Xbox 360. W przyszłym tygodniu dostęp do niego uzyskają użytkownicy PlayStation 3.

Studio Milestone poinformowało, że demo gry MotoGP 13 jest już dostępne dla użytkowników komputerów PC i abonentów usługi Xbox Live Gold na konsoli Xbox 360. Wersja demonstracyjna przeznaczona dla konsoli PlayStation 3 ukaże się 19 czerwca.

Demo pozwala pokonać trzy okrążenia na torze Gran Premi Aperol de Catalunya w trybie Quick Race. Udostępniono dwóch kierowców (Valentino Rossi i Marc Márquez), a także wszystkie opcje i możliwości konfiguracji, jakie znajdą się w pełnej wersji produkcji.

Zainteresowane osoby pobiorą demo na komputery PC w tym miejscu, natomiast użytkownicy konsol Xbox 360 dodadzą je do kolejki pobierania tutaj (ewentualnie wyszukają bezpośrednio na urządzeniu firmy Microsoft).

Prace nad grą zostały ukończone na początku tego miesiąca. Jej premiera na konsolach Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation Vita i komputerach PC nastąpi 21 czerwca. Niestety obecnie tytuł nie posiada polskiego dystrybutora, więc zainteresowane osoby zmuszone zostaną do zakupu w cyfrowej dystrybucji, ewentualnie importowania MotoGP 13 z innego kraju.