Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 maja 2015, 17:23

autor: Entelarmer

Mortal Kombat X - nowy patch usuwa pliki zapisu

Mortal Kombat X na PC doczekało się jeszcze jednego ogromnego patcha. Niestety, oprócz naprawienia niektórych problemów łatka usuwa też dane zapisu, przez co zostaje wyzerowany cały postęp w grze.

Mortal Kombat X to dobra gra, ale wydanie pecetowe trapią liczne błędy. - Mortal Kombat X - nowy patch usuwa pliki zapisu - wiadomość - 2015-05-06
Mortal Kombat X to dobra gra, ale wydanie pecetowe trapią liczne błędy.

Kiedy wczoraj firmy Warner Bros i NetherRealm opublikowały kolejny gigantyczny patch przeznaczony dla pecetowego wydania Mortal Kombat X wydawało się, że gracze mogą jedynie cieszyć się z naprawienia licznych usterek produkcji. Jednakże oprócz rozwiązania długiej listy błędów (w tym wywalania się gry w trakcie pierwszej sekwencji QTE w trybie fabularnym czy przy uruchamianiu jej poprzez Steam) i dodania nowego, klasycznego kostiumu dla Sub-Zero łatka wprowadziła także własne błędy, w tym jeden szczególnie istotny. Jak donieśli użytkownicy Steama, po zainstalowaniu aktualizacji zniknęły dane zapisu Mortal Kombat X, co oznacza, że cały postęp w trybie fabularnym i odblokowana zawartość zostały utracone.

Jak łatwo zgadnąć, społeczność jest wściekła na twórców, zwłaszcza że pomimo dwóch olbrzymich patchy (łącznie 30 GB) Mortal Kombat X na PC nadal boryka się z wieloma błędami. Warner Bros szybko wycofało nieszczęsną łatkę ze Steama do czasu znalezienia przyczyny problemu i razem z NetherRealm przeprosiła wszystkich poszkodowanych. Wielu graczy domaga się rekompensaty, choć znając podejście Warner Bros, szanse na to są niewielkie.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.