Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 maja 2013, 18:32

autor: Góral

Mortal Kombat Komplete na PC ukaże się w lipcu [news zakutalizowany]

Firma Warner Bros. Interactive Entertainment, wydawca gry Mortal Kombat, poinformowała, że PC-towa edycja uznanej bijatyki ukaże się w cyfrowej dystrybucji 3 lipca. 2 sierpnia tytuł doczeka się również pudełkowego wydania.

Jedna z najlepszych bijatyk ostatnich lat – Mortal Kombat – ukaże się 3 lipca w sklepach cyfrowej dystrybucji, a 2 sierpnia gra zadebiutuje w pudełkowej wersji – poinformował wydawca produkcji, firma Warner Bros. Interactive Entertainment.

Mortal Kombat Komplete na komputerach PC w lipcu. - Mortal Kombat Komplete na PC ukaże się w lipcu [news zakutalizowany] - wiadomość - 2013-05-23
Mortal Kombat Komplete na komputerach PC w lipcu.

Dość szybko okazało się, że grę w naszym kraju wyda firma Cenega, która ustaliła detaliczną cenę sugerowaną na 74,99 zł. Tytuł można już zamawiać w sklepie Muve.pl.

Mortal Kombat Komplete Edition, zgodnie z tym, co sugeruje nazwa, to kompletne wydanie, zawierające wszystkie konsolowe dodatki DLC. Poza tym tytuł zaoferuje 15 klasycznych skórek postaci i trzy fatalities dla Scorpiona, Sub-Zero i Reptile, czyli dokładnie to samo, co identyczna edycja na PlayStation 3 i Xboksa 360. Za konwersję odpowiada studio High Voltage Software.

Gra Mortal Kombat ukazała się w kwietniu 2011 roku na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Tytuł z miejsca podbił serca recenzentów, uzyskując średnią z ocen wynoszącą 86 punktów (wersja na PS3). W maju 2012 roku gra trafiła na handhelda PlayStation Vita, a po ponad 2 latach oczekiwania, PC-towi fani w końcu otrzymają swoją edycję.