Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 sierpnia 2019, 11:13

Modder pokazuje zablokowany Meksyk w RDR2 z lotu ptaka

Dzięki 24-minutowemu nagraniu z modem youtubera jedijosh920 do gry Red Dead Redemption 2, rozpoczniecie lot w przestworza relaksu i Meksyku.

Wdech nosem, wydech ustami. Zamykamy oczy i powtarzamy. Relaks. - Modder pokazuje zablokowany Meksyk w RDR2 z lotu ptaka - wiadomość - 2019-08-23
Wdech nosem, wydech ustami. Zamykamy oczy i powtarzamy. Relaks.

Jeśli tłamsi Was ciągły stres działający o poranku lepiej niż budzik, najmniejszy problem wprowadza Was w choleryczne transy, a przy tym nie macie czasu ani ochoty na ćwiczenia relaksacyjne i medytacyjne, możecie po prostu obejrzeć, jak wyglądałby symulator ptaka w Red Dead Redemption 2 (nie są to oficjalne zalecenia Ministerstwa Zdrowia, więc nic nie obiecujemy).

W tym celu potrzebny Wam będzie powyższy film od youtubera jedijosh920, który stworzył moda zamieniającego Arthura Morgana w skrzydlatego zdobywcę przestworzy, również tych, do których zwykle nie ma dostępu. Otóż, widzicie, ptakami modder zwiedził całą mapę, włącznie z zablokowanym, póki co, Meksykiem (około dwudziestej minuty), do tej pory osiągalnym wyłącznie dzięki glitchowi. Możecie dołączyć do wycieczki oglądając nagranie.

Jak jedijosh920 stworzył moda? Z racji tego, że modyfikowanie PS4 i zabawy w kodzie gier nie są do końca legalne, nie podajemy żadnych szczegółów na ten temat.