Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 stycznia 2016, 12:26

autor: Góral

Mod Day of Infamy przemienia Insurgency w drugowojenną strzelaninę

Popularny FPS Insurgency doczekał się ciekawej modyfikacji, która całkowicie zmienia realia produkcji, przenosząc nas w czasy II wojny światowej.

Insurgency to popularna sieciowa strzelanka od studia New World Interactive, którą cieszymy się od 2014 roku. Mamy kolejny powód do radości, gdyż produkcja doczekała się modyfikacji Day of Infamy, która przemienia tytuł osadzony w czasach współczesnych w drugowojennego FPS-a. By pobrać obecną wersję moda, musicie kliknąć prawym przyciskiem myszy na grze Insurgency w Waszej bibliotece Steam, następnie wybrać „Właściwości”, zakładkę „Beta” i w rozwijanej liście wskazać „beta – Pre-release testing branch”. Po wykonaniu tych czynności udajecie się pod poniższy link i subskrybujecie Day of Infamy. Dodatkowo należy także zasubskrybować mapy Dog Red oraz Bastogne.

Modyfikacja, jak już zostało wspomniane, przenosi nas w czasy II wojny światowej, spełniając tym samym marzenia graczy czekających na powrót tego typu strzelanek. Jak to wszystko wygląda w akcji obejrzycie na powyższym materiale.

Day of Infamy to modyfikacja strzelanki Insurgency. - Mod Day of Infamy przemienia Insurgency w drugowojenną strzelaninę - wiadomość - 2016-01-19
Day of Infamy to modyfikacja strzelanki Insurgency.

Tworząc Day of Infamy, deweloperzy udostępnili graczom swego rodzaju platformę, która w przyszłości, dzięki uzdolnionym fanom, może się rozwinąć w bardzo rozbudowany projekt. Twórcy liczą, że moderzy zatroszczą się o kolejne mapy, frakcje itd. Czas pokaże, co z tego wyniknie, ale projekt z pewnością zasługuje na uwagę.

Samo Insurgency nabędziecie na Steamie w cenie 14,99 euro (około 67 zł). Produkcja opowiada o zmaganiach muzułmańskich rebeliantów z wojskami Zachodu. Zabawa przeznaczona jest do multiplayera, w którym uczestniczy maksymalnie 32 graczy. Deweloperzy zatroszczyli się o szereg rozmaitych trybów przeznaczonych zarówno dla miłośników rywalizacji, jak i współpracy.