Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 lipca 2013, 11:32

Minecraft górą. Top 10 UK (21 - 27 lipca)

Minecraft: Xbox 360 Edition jest najlepiej sprzedającą się grą ubiegłego tygodnia w Wielkiej Brytanii w handlu detalicznym. Oznacza to, że po sześciu tygodniach na szczycie, The Last of Us musiało uznać wyższość rywala.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 21 a 27 lipca.

The Last of Us (-16%) po sześciu tygodniach z rzędu na pierwszym miejscu tym razem musiało uznać wyższość Minecrafta (+74%). Oraz Pikmina 3, gry dostępnej jedynie na nowej konsoli Nintendo, czyli Wii U, która z powodu braku mocniejszego wsparcia deweloperów i szumu wokół nowych maszyn od Sony i Microsoftu przestała być niemal w ogóle zauważana.

Coś jednak w obozie Wii U drgnęło bowiem poza pierszą dziesiątką, na miejscu 13, po kilku tygodniach od premiery, do pierwszej czterdziestki zawitał także New Super Luigi U. Istnieje szansa, że pod koniec roku właściciele Wii U ożywią się jeszcze bardziej w związku z kilkoma interesująymi premierami na ich sprzęt.

1.

Minecraft: Xbox 360 Edition

2.

Pikmin 3

3.

The Last of Us

4.

Animal Crossing: New Leaf

5.

Mario & Luigi: Dream Team

6.

FIFA 13

7.

Far Cry 3

8.

The Elder Scrolls V: Skyrim - Legendary Edition

9.

Tomb Raider

10.

LEGO Batman 2: DC Super Heroes