Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 18 czerwca 2019, 19:07

autor: "Vergil"

Milla Jovovich i potworny teaser trailer filmu Monster Hunter

Do sieci wyciekł pierwszy teaser trailer filmu Monster Hunter. Skupia się on na prezentacji tytułowych potworów oraz ich łowców, w których wcielą się Tony Jaa i Milla Jovovich. Fani mogą też spojrzeć na pustynny świat fantasy.

Do sieci wyciekł pierwszy teaser trailer filmu Monster Hunter w reżyserii Paula W.S. Andersona, znanego między innymi z kinowej serii Resident Evil. Na materiale wideo, którego jakość niestety pozostawia trochę do życzenia, pierwsze skrzypce odgrywają tytułowe potwory wyglądające niczym diablos i rathalos z gry Monster Hunter: World (ale nie tylko, bo można było je spotkać również w innych produkcjach spod tego szyldu). Możemy też spojrzeć na pustynny świat przedstawiony czy wreszcie na głównych bohaterów, na czele z pułkownik Artemis, w którą wciela się Milla Jovovich.

Przypomnijmy, że premiera filmu Monster Hunter została zaplanowana na 4 września 2020 roku, a opowiedziana w nim historia skupi się na pułkownik Artemis, której jednostka trafi do alternatywnego świata opanowanego przez potwory. Na miejscu bohaterka ma spotkać pewnego łowcę (w tej roli Tony Jaa), wprowadzającego ją w arkana sztuki polowania na gigantyczne monstra.

Paul W.S. Anderson piastuje stanowiska reżysera, scenarzysty i producenta filmu, a oprócz wyżej wymienionych aktorów wystąpią w nim: Ron Perlman, Meagan Good, T.I. Harris, Josh Helman, Diego Boneta oraz Jin An-Yeung. Jak wiemy od marca zeszłego roku, budżet omawianej produkcji to 60 milionów dolarów.

Czy potwór widoczny na pierwszym teaser trailerze filmu Monster Hunter to w istocie Diablos? - Milla Jovovich i potworny teaser trailer filmu Monster Hunter - wiadomość - 2019-06-18
Czy potwór widoczny na pierwszym teaser trailerze filmu Monster Hunter to w istocie Diablos?
  1. Oficjalna strona internetowa firmy Constantin Film
  2. Oficjalna strona internetowa gry Monster Hunter: World