Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 stycznia 2012, 11:03

autor: Kono

Międzyserwerowe raidy w najnowszym patchu do World of Warcraft. Obniżka cen dodatków

Firma Blizzard ogłosiła obniżkę cen na dodatki do gry World of Warcraft. Zarówno Wrath of the Lich King, jak i Cataclysm można kupić taniej niż wcześniej. Dowiedzieliśmy sie również, że amerykańska forma planuje wprowadzenie owych opcji dla drużyn skonstruowanych za pomocą systemu Real ID Party.

Wygląda na to, że firma Blizzard nie dała za wygraną i zamierza powalczyć o dusze fanów gier MMORPG różnymi sposobami. Amerykańskie przedsiębiorstwo ogłosiło obniżkę cen na dodatki do World of Warcraft w Europie, a także ujawniło plany dotyczące organizowania raidów między serwerami.

Amerykańska firma ujawniła plany dotyczące dalszego ułatwiania graczom znajdywania grupy na raidy. Patch 4.3.2 ma pozwolić na konstruowanie drużyn za pomocą systemu Real ID, które będą mogły następnie skorzystać z Raid Findera (wybrać się wspólnie do instancji raidowej), odwiedzić jeden z klasycznych lochów lub dołączyć do Battlegroundów. Przedstawiciele firmy Blizzard zaznaczyli jednak, że nie będzie możliwości wejścia do wersji normalnej lub heroicznej raidu Dragon Soul przy użyciu nowego systemu.

Międzyserwerowe raidy w najnowszym patchu do World of Warcraft. Obniżka cen dodatków - ilustracja #1

Obniżka dotyczy dwóch ostatnich dodatków do World of Warcraft, czyli Wrath of the Lich King oraz Cataclysm. Ten pierwszy został przeceniony na 19,99 euro (około 90 złotych), a drugi na 29,99 euro (około 135 złotych). Niższe ceny obowiązują zarówno w sklepie Blizzarda, jak i w handlu detalicznym. Warto jednak zaznaczyć, że lokalni dystrybutorzy mogą oferować wspomniane dodatki jeszcze taniej, więc warto przed zakupem rozglądnąć się po sklepach.

Przypominamy, że pod koniec listopada zadebiutowała łatka 4.3 do World of Warcraft, która wprowadziła sporo nowości w obrębie rozgrywki, a także zakończyła historię zmagań mieszkańców Azeroth z kataklizmem wywołanym przez Deathwinga. Na horyzoncie natomiast widać już kolejny (czwarty) dodatek do gry studia Blizzard, czyli World of Warcraft: Mists of Pandaria.