Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 stycznia 2020, 13:59

autor: Paweł "Froozyy" Woźniak

Microsoft Flight Simulator - druga fala zaproszeń do Tech Alpha 1 ruszy w poniedziałek

Osoby zapisane do Insider Program dostaną kolejną szansę na przetestowanie gry Microsoft Flight Simulator. Twórcy zamierzają rozesłać kolejne zaproszenia do testów Tech Alpha 1 w przyszłym tygodniu.

Kolejna fala zaproszeń do testów Microsoft Flight Simulator zostanie rozesłana w przyszłym tygodniu. - Microsoft Flight Simulator - druga fala zaproszeń do Tech Alpha 1 ruszy w poniedziałek - wiadomość - 2020-01-11
Kolejna fala zaproszeń do testów Microsoft Flight Simulator zostanie rozesłana w przyszłym tygodniu.

Pojawiła się dobra informacja dla fanów Microsoft Flight Simulator. Osoby, które zapisały się wcześniej do fazy testów Tech Alpha 1 (poprzez Insider Program), a nie zostały przyjęte, będą miały teraz jeszcze jedną okazję na otrzymanie zaproszenia. Twórcy poinformowali, że druga fala zaproszeń zostanie rozesłana w dniach od 13 do 17 stycznia. Wiadomości potwierdzającej udział należy spodziewać się na skrzynce mailowej (należy pamiętać, że tak jak poprzednio, osoby zostaną wybrane losowo).

Co więcej, Microsoft zapowiedział także, że wersja Tech Alpha 2 jest już prawie gotowa do udostępnienia. Pierwsze zaproszenia do jej testów zostaną wysłane 20 stycznia. Do końca tego miesiąca ci, którym uda się do nich dostać, mają otrzymać nową wersję testową gry. Warto w tym momencie zaznaczyć, że każdy z uczestników testów Tech Alpha 1 automatycznie otrzyma dostęp do Tech Alpha 2.

Microsoft zwraca również uwagę na najczęściej pojawiające się błędy oraz życzenia graczy. Wśród tych pierwszych znalazły się m.in. problemy z instalacją, pierwszym uruchomieniem, a także kompatybilnością z niektórymi urządzeniami. Fani natomiast chcieliby np. wreszcie poznać minimalne wymagania sprzętowe gry, datę jej premiery czy też zobaczyć helikoptery oraz pory roku.

Microsoft Flight Simulator ukaże się w tym roku na komputerach osobistych oraz konsoli Xbox One. Na razie nie została jeszcze podana dokładna data premiery. Do tej pory mieliśmy okazję zobaczyć sporą liczbę materiałów z gry. Pokazane zostały m.in. wnętrza kokpitów, zimowe krajobrazy czy też miasta w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę.