Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 maja 2013, 17:27

autor: Góral

Metro: Last Light - Season Pass już dostępny. Mamy informacje na temat dodatków

Metro: Last Light w przyszłym miesiącu doczeka się pierwszego dodatku DLC. Wydawca gry, firma Deep Silver, ujawniła czego możemy się spodziewać po nadchodzących rozszerzeniach.

Firma Deep Silver, wydawca gry Metro: Last Light, ujawniła informacje na temat dodatków DLC do produkcji studia 4A Games. Przy okazji poinformowano, że Season Pass jest już do kupienia w usługach Xbox Live, PlayStation Network i Steam, w cenie 1200 MSP/14,99 euro (około 62 zł).

Metro: Last Light - zapowiedziano dodatki do gry. - Metro: Last Light - Season Pass już dostępny. Mamy informacje na temat dodatków - wiadomość - 2013-05-22
Metro: Last Light - zapowiedziano dodatki do gry.

Pierwszym rozszerzeniem, które ukaże się w czerwcu (dokładnego terminu nie podano), będzie The Faction Pack. Ma to być dodatek do kampanii single player, tak samo jak Chronicles Pack. Na rynku ukaże się także Tower Pack (tajemnicze wyzwania dla weteranów gry) i Developer Pack. Ostatnie z wymienionych, to prawdopodobnie narzędzia dla modderów. Rozszerzenia kampanii opowiadać będą o losach innych mieszkańców Metra, w czasie których powrócimy w najciekawsze lokacje.

Season Pass jest już dostępne na każdej platformie sprzętowej. Dodatkowo od dzisiaj do 5 czerwca, użytkownicy usługi PlayStation Plus mogą go nabyć z 25% zniżką. Dzięki Przepustce Sezonowej otrzymuje się także dostęp do strzelby Abzats, która potrafi strzelać sześcioma nabojami naraz.

Metro: Last Light to kontynuacja ciepło przyjętej strzelanki Metro 2033 z 2010 roku. Tytuł, chociaż powstawał w spartańskich warunkach, okazał się bardzo dobrą produkcją, która zebrała świetne oceny na całym świecie. Także i u nas UV docenił ukraińską grę, o czym możecie się przekonać czytając jego recenzję.