Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lipca 2013, 09:10

autor: Góral

Metro: Last Light - pierwszy dodatek ukaże się w połowie lipca

Faction Pack, pierwszy dodatek DLC do gry Metro: Last Light, miał ukazać się w zeszłym miesiącu, jednak tak się nie stało. Dzisiaj firma Deep Silver, wydawca tytułu, poinformowała, że rozszerzenie trafi na rynek w lipcu. Dodatkowo za kilka godzin mają zostać ujawnione dalsze szczegóły.

Firma Deep Silver, wydawca gry Metro: Last Light, ujawniła, że pierwszy dodatek DLC do popularnej strzelanki ukaże się w połowie lipca. Pierwotnie zakładano, że Faction Pack trafi na rynek w czerwcu, jak jednak wiadomo, nie pojawił się on do dnia dzisiejszego.

Metro: Last Light - pierwszy dodatek ukaże się za kilka dni. - Metro: Last Light - pierwszy dodatek ukaże się w połowie lipca - wiadomość - 2013-07-10
Metro: Last Light - pierwszy dodatek ukaże się za kilka dni.

O rozszerzeniu szerzej pisaliśmy w maju, kiedy to zapowiedziano również przepustkę sezonową. Będzie to nowa zawartość do kampanii fabularnej, w której nie pokierujemy poczynaniami Artyoma, lecz innego mieszkańca Metro. Więcej informacji na ten temat ma zostać ujawnionych już dzisiaj. Opublikowano za to dwie grafiki, które jednak nie pokazują niczego specjalnego.

Metro: Last Light to gra, którą warto ustrzelić w każdej cenie. - Metro: Last Light - pierwszy dodatek ukaże się w połowie lipca - wiadomość - 2013-07-10
Metro: Last Light to gra, którą warto ustrzelić w każdej cenie.

Przy okazji warto zajrzeć do naszego działu wideo. Znajdziecie tam wypowiedzi członków redakcji, którzy wybierają grę wiosny. Metro: Last Light przypadło do gustu Delowi, Gambriemu i UV, którzy jednomyślnie stwierdzili, że produkcja studia 4A Games zarządziła i nie dorównał jej nawet ostatni BioShock.

Dodatkowo warto zerknąć także do naszej recenzji, w której UV wprost rozpływał się o zaletach klimatycznej strzelanki. Natomiast jeżeli jeszcze nie graliście i szukacie najlepszej okazji, to znajdziecie ją w porównywarce cenowej.

Metro: Last Light - pierwszy dodatek ukaże się w połowie lipca - ilustracja #4Metro: Last Light to kontynuacja gry Metro 2033 z marca 2013 roku. Tytuł trafił na rynek w maju i z miejsca został okrzyknięty zdecydowanie lepszym projektem, niż poprzednik. Pozycja otrzymała wiele pozytywnych ocen, dzięki czemu jej średnia na serwisie Metacritic wynosi 82 punkty w przypadku komputerów PC i 80 na konsolach. Wraz z porządnymi recenzjami w parze poszła również dobra sprzedaż, o czym informowaliśmy na początku czerwca.