Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 stycznia 2019, 16:52

autor: Serek

Metro Exodus zajmie sporo miejsca na dysku

Niedawno pisaliśmy o wymaganiach sprzętowych Metro Exodus. Nie znalazła się wśród nich informacja o ilości miejsca na dysku, które zajmie gra - te dane pojawiły się właśnie na platformach Steam oraz Microsoft Store.

Czekacie na nowe Metro? - Metro Exodus zajmie sporo miejsca na dysku - wiadomość - 2019-01-28
Czekacie na nowe Metro?

Jakiś czas temu mogliście przeczytać u nas o tym, jakie wymagania sprzętowe będzie miała gra Metro Exodus. Niestety, wśród nich nie znalazła się informacja o ilości wolnego miejsca na dysku potrzebnego do uruchomienia produkcji. Na szczęście, dane na ten temat pojawiły się na stronach Microsoft Store oraz Steam. Według sklepu giganta z Redmond, gra będzie ważyć nieco ponad 53 GB (Xbox One), Steam natomiast podaje, że by uruchomić produkcję na PC, trzeba mieć 59 GB wolnej przestrzeni na dysku.

Metro Exodus zadebiutuje 15 lutego 2019 roku. Tytuł trafi na PC, Xboksa One oraz PlayStation 4. Exodus jest trzecią częścią pierwszoosobowych strzelanin od studia 4A Games. Wszystkie odsłony bazują na twórczości Dmitrija Głuchowskiego, autora oryginalnego, książkowego Metra. W najnowszej części ponownie wcielimy się w Artyoma, który tym razem będzie przemierzał bardziej otwarte lokacje na powierzchni, a nie wąskie podziemne korytarze.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Metro Exodus
  2. Metro Exodus na platformie Steam
  3. Graliśmy w Metro Exodus i wiemy, czym tak naprawdę jest nowe Metro
  4. Wymagania sprzętowe Metro Exodus