Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 sierpnia 2021, 11:37

autor: mokosh

Metal Slug Tactics - twórcy zaprezentowali gameplay

Na kanale DotEmu pojawił się krótki materiał z gry Metal Slug Tactics, prezentujący, jak ma wyglądać rozgrywka w zapowiedzianej w tym roku taktycznej turówce.

Metal Slug Tactics to spin-off klasycznej serii automatowych strzelanek studia SNK, który został zapowiedziany w czerwcu tego roku. Teraz na kanale DotEmu pojawił się materiał prezentujący gameplay z tego izometrycznego, pixelartowego, taktycznego RPG-a. Co więcej, poza samą rozgrywką na Nintendo Indie World Showcase dowiedzieliśmy się również, że gra pojawi się na Switchu, a nie tylko na zapowiadanych wcześniej pecetach. Premiera planowana jest na 2022 rok.

Jak pisze wydawca gry:

Gameplay idący w parze z niesamowitym stylem pixel art i płynną animacją, która przywodzi na myśl charakterystyczną estetykę serii, prezentuje potęgę składu Marco, Eri, Fio i Tarmy. Drużyna powraca ze swoim charakterystycznym arsenałem – wliczając w to niezawodny ciężki karabin maszynowy i niszczycielskiego mecha SVX-15D Slugnoid – mierząc się z wrogami w ramach nowych taktycznych potyczek.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Strona gry na Steamie