Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2021, 20:18

autor: Adrian Werner

Metal Slug Tactics zapowiedziany na Summer Game Fest

W trakcie Summer Game Fest zapowiedziano Metal Slug Tactics, czyli taktyczną turówkę będącą spin-offem klasycznego cyklu automatowych strzelanek studia SNK.

Jedna z pierwszych nowych gier ujawnionych podczas Summer Game Fest 2021 okazała się sporą niespodzianką. Firmy SNK i DotEmu zapowiedziały bowiem Metal Slug Tactics, czyli taktyczną turówkę, która zmierza na PC. Na razie nie podano daty premiery, ale wiemy, że projekt będzie sprzedawany na Steamie.

Zgodnie z tytułem, produkcja jest spin-offem klasycznego cyklu automatowych strzelanek. Nowe wcielenie marki pozwoli na toczenie starć z pespektywy izometrycznej. Mimo zmiany gatunku i kamery projekt zachowa specyficzny styl wizualny najlepszych odsłon serii.

Podczas zabawy pokierujemy oddziałem składającym się z dobrze znanych fanom marki postaci, takich jak Marco, Eri, Fio czy Tarma. Muzykę skomponuje Tee Lopes, którego utwory mogliśmy wcześniej usłyszeć w takich produkcjach, jak Sonic Mania, League of Legends oraz Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge.

  1. Profil gry na Steamie
E3 2021