Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lutego 2018, 10:36

autor: Adrian Werner

Metal Gear Survive - obejrzyj 53 minuty gameplaya

W sieci pojawił się obszerny zapis rozgrywki z Metal Gear Survive. Materiał trwa ponad 50 minut i pokazuje początkowe fragmenty gry.

METAL GEAR SURVIVE W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Konami
  2. Wydawca: Konami
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: XONE, PS4, PC
  5. Data premiery: 20 lutego 2018 r.

Już tylko dziewięć dni dzieli nas od premiery Metal Gear Survive, czyli kolejnej odsłony popularnej marki firmy Konami. Nic dziwnego zatem, że nie możemy narzekać na brak nowych materiałów video z tej produkcji. Najnowszy z nich jest jednak szczególnie godzien naszej uwagi, gdyż pokazuje on nieprzerwany zapis pierwszych 53 minut rozgrywki i pozwala wyrobić sobie dobre pojęcie o tym, co zaoferuje ten tytuł.

Przypomnijmy, że Metal Gear Survive zmierza na PC, Xboksa One i PlayStation 4. Edycje konsolowe zadebiutują 20 lutego. Natomiast gracze pecetowi poczekają dwa dni dłużej – do 22 lutego. Na wszystkich platformach gra zaoferuje wyłącznie angielską wersję językową.

Metal Gear Survive - obejrzyj 53 minuty zapisu rozgrywki - ilustracja #1

Metal Gear Survive budzi zainteresowanie, ale również obawy, gdyż w produkcji nie brał udziału ojciec marki, czyli Hideo Kojima, który kilka lat temu został wyrzucony przez firmę Konami. Do tego sama gra również odbiega od tego, do czego przyzwyczaili się fani serii, stawiając głównie na tryb kooperacyjny i survivalową rozgrywkę.

Na szczęście przed podjęciem decyzji o ewentualnym zakupie gracze otrzymają jeszcze jedną szansę na przetestowanie gry. Kilka dni temu firma Konami poinformowała, że w dniach 15-18 lutego udostępniona zostanie otwarta beta Metal Gear Survive. W styczniu zorganizowano już podobne testy dla użytkowników Xboksa One i PlayStation 4, ale tym razem po raz pierwszy sprawdzić grę będą mogli również pecetowcy.

Otwarta beta pozwoli rozegrać trzy misje w trybie kooperacyjnym dla maksymalnie czterech osób. Do tego dojdą dwie lokacje oraz codzienne wyzwania. Uczestnicy testów nagrodzeni zostaną kilkoma wirtualnymi przedmiotami, które wykorzystają w pełnej wersji gry po jej premierze.

  1. Oficjalna strona gry