Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 września 2013, 15:25

autor: Hed

Metal Gear Solid V – Snake przemówił głosem Kiefera Sutherlanda

Firma Konami opublikowała film z Metal Gear Solid V, w którym można posłuchać jak Keifer Sutherland poradził sobie z rolą Snake’a. W sieci pojawiły się też nowe materiały koncentrujące się na rozgrywce.

Czy Keifer Sutherland wstrzeli się w rolę Snake’a w MGS V? - Metal Gear Solid V – Snake przemówił głosem Kiefera Sutherlanda  - wiadomość - 2013-09-25
Czy Keifer Sutherland wstrzeli się w rolę Snake’a w MGS V?

Firma Konami wypuściła anglojęzyczną wersję wprowadzenia do Metal Gear Solid V: Ground Zeroes i materiały pokazane podczas targów Tokyo Game Show. To kolejna okazja, żeby przekonać się, co ciekawego pichci studio Kojima Productions, dowodzone przez Hideo Kojimę. Pierwszy z filmów powinien zainteresować fanów z jeszcze jednego powodu – można w nim usłyszeć Kiefera Sutherlanda, aktora, który użyczy głosu postaci Snake’a, zastępując w tej roli charakterystycznego Davida Haytera.

Najciekawszy z naszego punktu widzenia jest materiał otwierający Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, dostępny w języku angielskim. Jego narratorem jest właśnie Sutherland, który zmaga się z rolą Snake’a. Odtwarzający go wcześniej David Hayter stworzył bardzo wyrazistą kreację, ciekawe więc czy fani zaakceptują nowy tembr głosu słynnego najemnika. Ocenę pozostawiamy Wam – wideo jest dostępne poniżej.

Konami pokazało także filmy koncentrujące się na rozgrywce z Ground Zeroes. Jeden z nich pokazuje misję za dnia, a drugi w nocy. Oba zawierają sporo konkretnych przykładów zmian i nowości, o jakich pomyśleli deweloperzy z Kojima Productions. Wyróżnia się chociażby podrasowany system walki bezpośredniej, dzięki któremu można swobodnie powalić dwóch wrogów w ułamku sekundy. Niestety, oba fragmenty są dostępne tylko po japońsku.

  1. Oficjalna strona Metal Gear Solid V

Metal Gear Solid V to kolejna odsłona jednej z najbardziej znanych japońskich serii gier, tworzonych od lat przez Hideo Kojimę i jego studio Kojima Productions. Produkcja pokaże kolejny rozdział skomplikowanego uniwersum i podejmie wątki z Metal Gear Solid: Peace Walker. Co ciekawe, MGS V ma być podzielony na dwie części: prolog zatytułowany Ground Zeroes oraz właściwą opowieść The Phantom Pain. Konami jeszcze nie wyjaśniło do końca jak zamierza wydać te dwa segmenty. Wiadomo, że „piątka” wyjdzie w 2014 roku na konsolach i pecetach.