Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 marca 2020, 16:19

autor: Froozyy

Menadżer CDP RED i polski gracz LoL-a na prestiżowej liście Forbesa

Najnowsza lista Forbesa trzydziestu najbardziej znaczących ludzi przed trzydziestym rokiem życia w Europie obejmuje osobistości z kategorii „Sport i gry wideo”. Na niej znaleźli się m.in. Jan Rosner - menadżer CD Projekt RED - oraz Marcin Jankowski - polski gracz League of Legends.

Menadżer CDP RED i polski gracz LoL-a na prestiżowej liście Forbesa - ilustracja #1
Polacy trafili na prestiżową listę Forbesa.

Na łamach serwisu Forbes ukazała się kolejna lista trzydziestu najbardziej znaczących ludzi w Europie, którzy nie osiągnęli jeszcze trzydziestego roku życia. Najnowsze zestawienie obejmuje osoby z kategorii „Sport i gry wideo”, a wśród wielu wspaniałych osobistości znalazł się tam m.in. polski profesjonalny gracz League of Legends – Marcin „Jankos” Jankowski – oraz menedżer polskiego studia CD Projekt RED – Jan Rosner.

Jan Rosner to 29-latek pracujący w CD Projekt RED od blisko pięciu lat. W firmie sprawuje pieczę nad dystrybucją, licencjonowaniem oraz partnerstwem z innymi markami. Pomógł m.in. nawiązać współpracę w ramach nadchodzącego Cyberpunka 2077 z muzykami, takimi jak Run the Jewels, Grimes oraz ASAP Rocky.

Menadżer CDP RED i polski gracz LoL-a na prestiżowej liście Forbesa - ilustracja #2
Jan Rosner.

Marcin „Jankos” Jankowski to 24-letni gracz League of Legends. Na profesjonalnej scenie możemy go oglądać już od siedmiu lat. Od 2017 roku „Jankos” gra w barwach drużyny G2 Esports, z którą w zeszłym roku prawie zaliczył perfekcyjny sezon. Polski zawodnik jest osobą, którą zna prawie każdy interesujący się LoL-em. Jego charyzma oraz poczucie humoru przysporzyły mu fanów na całym świecie.