Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 marca 2020, 16:05

Zespół Hunter promuje Doom Eternal

W sieci zadebiutował teledysk do utworu kArmageDoom polskiego zespołu metalowego Hunter. Ma on za zadanie promować piątkową premierę strzelanki Doom Eternal.

W SKRÓCIE
  1. Metalowy zespół Hunter przygotował utwór kArmageDoom mający promować polską premierę gry Doom Eternal.
  2. W sieci pojawił się zarówno teledysk do niego, jak i specjalny materiał „making off”.
  3. Premiera Doom Eternal odbędzie się 20 marca na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Tytuł zmierza także na Nintendo Switch.

Cykl Doom zawsze kojarzył się z ostrzejszymi brzmieniami. W utworach skomponowanych przez Bobby'ego Prince'a dla pierwszych odsłon wyraźnie czuć wpływ twórczości takich zespołów, jak Slayer, Alice in Chains czy AC/DC. W podobnym stylu utrzymana jest muzyka w nowych częściach. Wykorzystać to postanowiła firma Cenega, która nawiązała współpracę z polskim zespołem metalowym Hunter. W jej wyniku powstał utwór kArmageDoom, który ma promować zbliżającą się premierę gry Doom Eternal. Dziś debiutuje on wraz ze specjalnym teledyskiem zrealizowanym przez Mania Studio. Oto on:

Nakręcono także krótki materiał filmowy przybliżający kulisy powstania powyższego klipu. Możecie się z niego dowiedzieć, skąd w ogóle pomysł na taką formę promocji, jak do całego projektu podeszli członkowie zespołu Hunter i kilka innych ciekawostek. Zapraszamy do seansu.

Dla niezorientowanych – zespół Hunter to dinozaury polskiej sceny metalowej. Obchodząca 35-lecie twórczości ekipa ze Szczytna może pochwalić się ośmioma albumami, dwiema złotymi płytami i niezliczoną ilością koncertów. W CV ma ona także występy u boku takich sław, jak Metallica, Iron Maiden, Motorhead, Gojira czy Korn.

Zespół Hunter promuje Doom Eternal - ilustracja #1
Promocja Doom Eternal w Polsce jest całkiem efektowna.

Doom Eternal będzie miał swoją premierę 20 marca, czyli w najbliższy piątek. Produkcja studia id Software zmierza na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One (pojawi się także na Nintendo Switch, lecz w późniejszym terminie) i będzie ona dostępna w polskiej wersji językowej (obejmującej napisy i dubbing). W sieci pojawiły się już jej pierwsze recenzje, które są bardzo pozytywne. Jeśli zachęciły one kogoś z Was do kupna tytułu, to pamiętajcie, że wciąż możecie to zrobić przedpremierowo. Do egzemplarzy zakupionych przed piątkiem dodane zostaną wyjątkowe bonusy – reedycja kultowej gry Doom 64 z 1997 roku oraz specjalny pakiet Rip and Tear, w którego skład wejdą skórka DOOT Revenant, nostalgiczny model broni i poziom mistrzowski „baza kultystów”.

  1. Oficjalna strona gry Doom Eternal
  2. Recenzja gry Doom Eternal – demon tkwi w szczegółach