Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 kwietnia 2012, 19:34

autor: Kamil "sathorn" Ostrowski

Men in Black: Alien Crisis razem z filmem Men in Black III

Firma Activision podała datę premiery gry Men in Black: Alien Crisis, która ukaże się w sklepach równocześnie z wejściem do kin filmu Men in Black III.

Firma Activision ogłosiła, że 25 maja 2012 roku do sprzedaży trafi gra Men in Black: Alien Crisis. Produkcja wjedzie do sklepów w chwili premiery trzeciej części filmu o Facetach w Czerni.

Men in Black: Alien Crisis razem z filmem Men in Black III - ilustracja #1

Strzelanina z widokiem z perspetywy trzeciej osoby, osadzona w świecie popularnych filmów science-fiction, powstaje na Nintendo 3DS, Nintendo Wii, PlayStation 3 i Xbox 360. Ogłoszono pełne wsparcie dla PlayStation Move, Wii Zapper, a także kontrolera Top Shot Elite.

W grze wcielimy się w postać Petera Delacoeur, świeżo upieczonego agenta MIB. Mężczyzna otrzymuje zadanie zbadania działań pewnej grupy obcych. Jak się okazuje, planują oni zniszczenie Ziemi. Nad tytułem pracuje studio Fun Labs, które wcześniej zajmowało się serią Cabela’s Big Game Hunter. Aby zachować jednolitość świata przedstawionego, deweloper podczas tworzenia historii i scenariusza współpracował ze Starlight Runner Entertainment, które z kolei współpracowało z twórcami filmu Men in Black III. SRE to wielkie studio producenckie, zajmujące się „transmediowym” budowaniem marki.

Poza trybem dla jednego gracza, Men in Black: Alien Crisis oferować będzie zabawę dla dwóch osób na podzielonym ekranie, a także tryb „hot-seat” dla czterech osób.