Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiX360PS3Wii
Okładka Men In Black: Alien Crisis (X360)

Men In Black: Alien Crisis

Men in Black to gra akcji bazująca na popularnej serii filmów z Willem Smithem i Tommy Lee Jonesem o tym samym tytule. Nie jest jednak bezpośrednio powiązana fabularnie z trzecią cześcią filmu.

Akcji | TPP | science fiction | filmy | TPS | PlayStation Move

Okładka Men In Black: Alien Crisis (X360)

data premiery gry:

22maj2012

X360 PS3 Wii
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Men In Black: Alien Crisis to druga, kolejna po wydanym w 2002 roku Men in Black II: Alien Escape, adaptacja popularnej serii filmów science-fiction o tym samym tytule. Choć gra tworzona była równolegle z trzecią odsłoną kinowego cyklu, Men in Black III, to nie jest z nim bezpośrednio fabularnie związana.

Wcielamy się w agentów działającej w ukryciu organizacji MIB, zajmującej się wszelkimi przejawami życia pozaziemskiego, jakie mają miejsce na naszej planecie. Ubrani w stylowe czarne garnitury i noszący charakterystyczne okulary, podejmujemy się misji, od których powodzenia zależy nie tylko biurokratyczny porządek, ale nierzadko losy całego wszechświata. Pomimo elementów zręcznościowych jesteśmy również upoważnieni do używania brutalnej siły, jak na grę akcji przystało.

Choć tytuł nie jest bezpośrednią adaptacją trzeciej części filmowej sagi, jego akcja osadzona jest głęboko w doskonale znanym uniwersum, w którym nawet Elvis Presley i Sylvester Stallone byli tak naprawdę przybyszami z innej planety. Odwiedzimy nie tylko znane z kina lokacje, jak słynne centrum dowodzenia MIB, ale spotkamy również filmowych bohaterów. Wśród nich nie zabraknie oczywiście tych najbardziej znanych, Agenta J i Agenta K, granych przez Willa Smitha i Tommy’ego Lee Jonesa.

Men in Black ma być początkiem zupełnie nowej serii gier wideo, która w znaczący sposób rozszerzy znane z kinowego ekranu uniwersum.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 4 / 10 na podstawie 62 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 239,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Men In Black: Alien Crisis

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Men In Black: Alien Crisis

Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Move
Men in Black: Alien Crisis razem z filmem Men in Black III
Men in Black: Alien Crisis razem z filmem Men in Black III

wiadomość4 kwietnia 2012

Firma Activision podała datę premiery gry Men in Black: Alien Crisis, która ukaże się w sklepach równocześnie z wejściem do kin filmu Men in Black III.

X360
PS3
Wii