Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 9 kwietnia 2020, 14:45

Master of Orion z 2016 roku za darmo za zwycięstwo w World of Tanks

Firma Wargaming rozdaje za darmo egzemplarze strategii 4X Master of Orion: Conquer the Stars. Wystarczy wygrać jedną bitwę w grze World of Tanks. Akcja potrwa do 23 kwietnia.

W SKRÓCIE
  1. Do 23 kwietnia studio Wargaming będzie rozdawało za darmo egzemplarze strategii Master of Orion: Conquer the Stars.
  2. Wymogiem otrzymania swojej kopii gry jest wygranie jednej bitwy w World of Tanks.
  3. Ponadto wirtualni czołgiści mogą zdobyć elementy kosmetyczne nawiązujące do Master of Orion.

Inicjatywa #zostanwdomu nie tylko pozytywnie wpływa na zdrowie publiczne, ale również nasze kolekcje gier. Aby zachęcić do pozostania w domu, twórcy i wydawcy rozdają za darmo najróżniejsze produkcje. Dziś do tej akcji dołączyło studio Wargaming. Zamierza ono oddawać w prezencie egzemplarze Master of Orion: Conquer the Stars – stworzonej przez studio NGD czwartej odsłony kultowego cyklu kosmicznych strategii 4X. Istnieje jednak pewien wymóg. Aby zdobyć swoją kopię gry, musicie wygrać przynajmniej jedną bitwę czołgiem w World of Tanks. Macie na to czas do 23 kwietnia.

  1. Zagraj za darmo w World of Tanks
Master of Orion z 2016 roku za darmo za zwycięstwo w World of Tanks - ilustracja #1
Dzięki World of Tanks można zdobyć za darmo czwartą odsłonę cyklu Master of Orion.

Gracze, którym uda się wykonać to zadanie, będą mogli ściągnąć Master of Orion: Conquer the Stars wraz z dodatkiem The Revenge of Antares, a także bonusami z edycji kolekcjonerskiej (rasą Terran Khanate i retro flotą), poprzez platformę Wargaming.net Game Center. Ponadto wirtualni czołgiści mają szansę na zgarnięcie elementów kosmetycznych do swoich maszyn, tematycznie nawiązujących do produkcji studia NGD z 2016 roku. Więcej szczegółów znajdziecie w tym miejscu.

Max Chuvalov, dyrektor wydawniczy World of Tanks, nie kryje podekscytowania z możliwości przeprowadzenia tej akcji:

Cieszymy się, że dajemy naszym czołgistom możliwość podbicia kosmosu za darmo. Dla nowych graczy i weteranów serii Master of Orion to niesamowita przygoda i ekscytująca gra strategiczna.

Jeśli jednak kosmos i cykl Master of Orion to nie do końca Wasze klimaty, to przypominamy, że w najbliższych dniach będzie można za darmo zdobyć również inne gry. Dziś około godziny 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store udostępniony zostanie Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara (jak na razie wciąż można przypisać do konta na tej platformie Hob i Gone Home). Z kolei od 18 kwietnia na Steamie pojawi się opcja odebrania bezpłatnego egzemplarza Total War: Shogun 2.

  1. Oficjalna strona studia Wargaming
  2. Oficjalna strona gry Master of Orion: Conquer the Stars