Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 24 kwietnia 2020, 16:26

autor: Vergil

Total War Shogun 2 będzie za darmo w przyszłym tygodniu [Aktualizacja]

Wygląda na to, ze firma SEGA przygotowuje się do udostępnienia graczom za darmo gry Total War: Shogun 2. Ową strategię od studia Creative Assembly będzie można zdobyć w przyszłym tygodniu.

Aktualizacja:

Promocja wystartuje później, niż pierwotnie głosił wpis w SteamDB. Studio Creative Assembly poinformowało, że Total War: Shogun 2 będzie można zdobyć za darmo od 27 kwietnia (poniedziałek) od godziny 19:00. W tym samym czasie wystartuje także wyprzedaż gier z serii Total War. Produkcję będzie można przypisać bezpłatnie do konta do 1 maja (piątek) do godziny 19:00 czasu polskiego.

Total War Shogun 2 będzie za darmo w przyszłym tygodniu [Aktualizacja] - ilustracja #1
Total War: Shogun 2 to nie lada gratka dla miłośników rozbudowanych gier strategicznych.

Według serwisu SteamDB od 18 kwietnia (najprawdopodobniej od 19:00 polskiego czasu) na platformie Steam będzie można zdobyć za darmo grę Total War: Shogun 2. Promocja będzie ograniczona czasowo i potrwa do 20 kwietnia (również do 19:00). Oczywiście gracze, którzy w tym czasie dodadzą ową strategię do swojej kolekcji, zatrzymają ją na zawsze.

W chwili pisania tej wiadomości niniejsze doniesienia nie zostały potwierdzone przez Valve ani przez sprawującą pieczę nad marką firmę SEGA. Warto jednak pamiętać, że wcześniejsze rozdawnictwo na Steamie, w ramach którego można było pozyskać gry Tomb Raider i Lara Croft and the Temple of Osiris, poprzedził taki sam wpis w bazie tej platformy.

  1. Total War: Shogun 2 na platformie Steam
  2. Recenzja gry Total War: Shogun 2
  3. Poradnik do gry Total War: Shogun 2