Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 maja 2021, 17:01

autor: Entelarmer

Mass Effect w No Man's Sky - SSV Normandia zawitała do gry

Ekspedycja Beachhead w No Man's Sky doprowadziła graczy do niespodziewanego odkrycia. Do końca maja mogą oni zdobyć kultowy statek z serii Mass Effect.

Przez ostatni tydzień gracze próbowali odkryć tajemnicę ekspedycji Beachhead w No Man’s Sky. Nikt chyba jednak nie spodziewał się, dokąd doprowadzi graczy rozwiązanie zagadki dozymetra historiograficznego (Historiographical Dosimeter). Studio Hello Games potwierdziło, że nagrodą za dotarcie do końca ekspedycji jest nic innego jak SSV Normandia, czyli dobrze znany graczom statek z serii Mass Effect. Jednostka Sheparda będzie dostępna do odebrania do końca maja dla osób, które ukończą wszystkie pięć etapów Beachhead.

Trudno się dziwić zaskoczeniu graczy, bo SSV Normandia jest w zasadzie pierwszym tego typu upominkiem z innej gry w No Man’s Sky. Jednak najwyraźniej to nie ostatnia tego typu akcja przygotowana przez twórców. Hello Games zapewniło na oficjalnej stronie gry, że ma w zanadrzu jeszcze kilka niespodzianek na piątą rocznicę No Man’s Sky. Czy będą to kolejne crossovery, dzięki którym fani otrzymają zawartość rodem z Gwiezdnych wojen, Star Treka lub innej kosmicznej serii? Więcej na ten temat mamy dowiedzieć się wkrótce.

Oprócz Normandii patch 3.41 to głównie rozmaite poprawki, po części związane z ekspedycją Beachhead. Pełną listę zmian w języku angielskim znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

  1. Oficjalna strona gry No Man’s Sky
  2. No Man’s Sky po 2 latach - recenzja aktualizacji NEXT
  3. No Man’s Sky - poradnik do gry
  4. Oficjalna strona gry Mass Effect: Legendary Edition