Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 czerwca 2016, 02:10

autor: Draug

Mass Effect: Andromeda – znamy nazwisko głównej postaci i parę innych ciekawostek

Studio BioWare ujawniło, że główny bohater (lub bohaterka) gry Mass Effect: Andromeda będzie nosił nazwisko Ryder. Poznaliśmy też parę innych ciekawostek na temat tego RPG-a.

Wielu graczy jest rozczarowanych skromnym udziałem gry Mass Effect: Andromeda w targach E3, ale na szczęście materiały z tego tytułu nie kończą się na dzienniku dewelopera, który pokazano podczas konferencji firmy Electronic Arts (możecie przypomnieć go sobie poniżej). Po pierwsze, Michael Gamble – producent serii Mass Effect ze studia BioWare – zdradził, że główna postać będzie nazywała się Ryder. Oczywiście mowa tu o nazwisku, analogicznie do Shepard(a) z pierwszych trzech odsłon cyklu. Po drugie, inny członek zespołu deweloperskiego, Mac Walters, w rozmowie z Geoffem Keighleyem ujawnił, że w grze mniej lub bardziej istotną rolę odegra rodzina protagonisty, a Mako będzie jedynym typem pojazdu, którym przyjdzie nam pokierować.

Żegnaj, komandor Shepard; witaj, komandor Ryder? - Mass Effect: Andromeda – znamy miano głównej postaci i parę innych ciekawostek - wiadomość - 2016-06-14
Żegnaj, komandor Shepard; witaj, komandor Ryder?

Na koniec przypominam, że większej ilości materiałów z omawianego tytułu mamy doczekać się jesienią. Z kolei premiera Mass Effect: Andromedy ma nastąpić w pierwszych miesiącach 2017 roku – na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.