Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 marca 2017, 10:48

Mass Effect: Andromeda - 84 minuty zapisu rozgrywki z PAX i filmik prezentujący statek Tempest

Do sieci trafiły nowe materiały wideo z gry Mass Effect: Andromeda. Jeden z nich prezentuje w akcji statek Tempest, będący naszym środkiem transportu pomiędzy planetami. Drugi to trwający ponad osiemdziesiąt minut zapis rozgrywki z początkowych fragmentów kampanii.

Do premiery Mass Effect: Andromeda pozostały już niecałe dwa tygodnie. Nic dziwnego zatem, że ostatnio jesteśmy wręcz zasypywani nowymi filmikami z tej produkcji. Dziś proponujemy Wam dwa tego typu materiały. Pierwszy to dwuczęściowy zapis rozgrywki z konwentu PAX East, który obejmuje ponad osiemdziesiąt minut kampanii z komentarzem twórców.

MASS EFFECT: ANDROMEDA W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: BioWare
  2. Wydawca: Electronic Arts
  3. Gatunek: RPG
  4. Platformy: PC, PS4, XONE
  5. Data premiery w Europie: 23 marca 2017 r.

Drugi to krótkie video opublikowane przez serwis IGN prezentujące statek Tempest, stanowiący odpowiednik Normandii z poprzednich trzech odsłon serii. Przypomnijmy, że Mass Effect: Andromeda zadebiutuje w Europie 23 marca tego roku, czyli dwa dni po premierze w Stanach Zjednoczonych. Gra ukaże się w wersjach na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Dwa tygodnie temu autorzy poinformowali, że produkcja osiągnęła złoty status, co oznacza, że prace nad projektem zostały ukończone i do tłoczni trafiły płyty z ostateczną wersją. Dzięki temu nie ma obaw, że tytuł zaliczy kolejne opóźnienie.

Ostatnie dni były bardzo owocne dla graczy wyczekujących nowych informacji i materiałów z gry. Mogliśmy zobaczyć w akcji pojazd Nomad, którym będziemy eksplorowali powierzchnie planet. Obejrzeliśmy także zwiastun przygotowany na premierę gry i dowiedzieliśmy się sporo nowego na temat Osiągnięć oraz opcji graficznych, jakie będą dostępne w wersji pecetowej.

Warto wspomnieć, że sama gra nie jest jedyną atrakcją, jaka czeka fanów serii w tym roku. Wydawnictwo Titan Books ma bowiem w planach nową trylogię powieści osadzoną w uniwersum serii. Pierwsza z nich, czyli Mass Effect: Nexus Uprising, ukaże się w Stanach Zjednoczonych 28 marca.

  1. Graliśmy w Mass Effecta: Andromedę – nie tylko dla fanów Inkwizycji (zapowiedź)
  2. Oficjalna strona gry
  3. Mass Effect: Andromeda – kompendium wiedzy