Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 sierpnia 2020, 10:43

autor: Entelarmer

Marvel's Avengers otrzyma ogromny patch na premierę

Firma Square Enix zdradziła szczegóły premierowej aktualizacji Marvel's Avengers. Gra będzie wymagała pobrania dodatkowych 18 GB danych, nawet jeśli nie zamierzamy grać w trybie sieciowym.

Marvels Avengers otrzyma ogromny patch na premierę - ilustracja #1
Marvel’s Avengers będzie kolejną produkcją, która wystawi cierpliwość osób z wolniejszym łączem internetowym na ciężką próbę.

Otwarte beta-testy Marvel’s Avengers są już za nami, tak więc nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na debiut produkcji. Jeśli jednak mieliście nadzieję, że rozpoczniecie zabawę od razu po zakupie wydania pudełkowego, musimy Was rozczarować. Firma Square Enix zapowiedziała premierową aktualizację Marvel’s Avengers. Patch waży 18 GB na wszystkich platformach i będzie wymagany do uruchomienia gry. Innymi słowy, nawet jeśli chcecie się bawić samotnie, będziecie musieli połączyć się z Internetem w celu pobrania łatki. Jej zawartość uwzględnia rozmaite poprawki, ale też pliki lokalizacyjne dla różnych wersji językowych.

Aktualizacje gier w dniu premiery stały się już niemal nieodłączną częścią wysokobudżetowych produkcji, podobnie jak DLC czy mikrotransakcje. Nikogo też nie szokuje rozmiar tych łatek, zwłaszcza po gigantycznych patchach dla gier z serii Call of Duty. W przypadku Marvel’s Avengers Square Enix tłumaczy, że wynika to z komplikacji w związku z epidemią koronawirusa. Firmie szybko udało się przystosować do pracy zdalnej, ale nie zmienia to faktu, że jest to spore utrudnienie dla twórców gier. Marvel’s Avengers zadebiutuje 4 września na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Cała gra bez aktualizacji będzie wymagać od 75 do 110 GB miejsca na dysku twardym w zależności od konfiguracji oraz platformy.