Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 sierpnia 2020, 10:20

autor: AlexB

Marvel's Avengers - 3,5 miliarda pokonanych wrogów w trakcie bety

Firma Square Enix rozesłała maila do osób, które wzięły udział w beta-testach Marvel's Avengers. Jej przedstawiciele dziękują za wypróbowanie tytułu i chwalą się statystykami.

Na przestrzeni całego bieżącego miesiąca odbyły się trzy etapy beta-testów Marvel's Avengers. Ostatni, otwarty dla wszystkich zainteresowanych, zakończył się na PC (Steam), PlayStation 4 oraz Xboksie One w minioną niedzielę. W związku z tym firma Square Enix zdecydowała się na małe podsumowanie. Wysłała ona maila do wszystkich osób, które postanowiły wypróbować nadchodzącą grę akcji od Crystal Dynamics i Eidos Montreal z superbohaterami Marvela w rolach głównych. Znalazło się w nim kilka interesujących statystyk.

Marvels Avengers - 3,5 miliarda pokonanych wrogów w trakcie bety - ilustracja #1
Beta Marvel’s Avengers cieszyła się sporym zainteresowaniem.

Jak możemy przeczytać w wiadomości od Square Enix (via GamesRadar+), gracze spędzili z otwartą betą Marvel's Avengers 28,5 miliona godzin, podczas których pokonali ponad 3,5 miliarda przeciwników i przeszło 640 tysięcy razy zakupili zbroję Iron Man Chroma Lux, co uczyniło ją najpopularniejszym przedmiotem w sklepie tytułu. Dodatkowo 240 tysiącom osób udało się wymaksować jedną z postaci dostępnych w becie. Wydawca podał w tym miejscu, że to mniej niż 5% ze wszystkich chętnych biorących udział w testach. Na tej podstawie możemy wyliczyć, że w ostatnich tygodniach tytuł wypróbowało około 4,8 miliona ludzi. Niestety nie wiadomo, ilu z nich to osoby, które zdecydowały się na złożenie zamówienia przedpremierowego na tytuł (i stąd miały dostęp do bety), a ilu to uczestnicy otwartych testów.

Marvels Avengers - 3,5 miliarda pokonanych wrogów w trakcie bety - ilustracja #2
Mieliście swój udział w tych statystykach? / Źródło: Pure PlayStation

Przypominamy, że Marvel's Avengers zadebiutuje na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One 4 września. W przyszłym roku pojawi się także na PlayStation 5 i Xboksie Series X. Zanim jednak gracze będą mogli położyć swoje ręce na pełnej wersji tytułu, 1 września o godzinie 19:00 czasu polskiego odbędzie się kolejna prezentacja tytułu w ramach cyklu War Table. Podczas streamu między innymi poruszony zostanie temat systemu progresji oraz dowiemy się, kto będzie kolejnym dodatkowym bohaterem, który pojawi się w produkcji w ramach popremierowego wsparcia (via PC Invasion).

  1. Oficjalna strona gry Marvel’s Avengers
  2. Marvel's Avengers to fajna gra, ale zapomnisz o niej 15 minut po odłożeniu pada

Ostatnia aktualizacja: 2020-08-26

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Marvel's Avengers

Marvel's Avengers