Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 sierpnia 2020, 09:11

Guild Wars 2 niedługo trafi na Steama. Gra otrzyma też trzeci dodatek

Twórcy Guild Wars 2 poinformowali, że ich dzieło w listopadzie tego roku doczeka się premiery na Steamie. Trwają też prace nad trzecim dodatkiem do tej produkcji, zatytułowanym End of Dragons.

Guild Wars 2 niedługo trafi na Steama. Gra otrzyma też trzeci dodatek - ilustracja #1
Guild Wars 2: End of Dragons.

W SKRÓCIE:

  1. Guild Wars 2 w listopadzie trafi na Steama;
  2. gra otrzyma też trzeci dodatek – End of Dragons.

Firmy ArenaNet oraz NCsoft poinformowały, że w listopadzie tego roku gra MMORPG Guild Wars 2 trafi na Steam. Gracze korzystający z platformy Valve będą mogli bawić się wraz z kolegami, którzy grają w obecnie dostępną wersję GW2 (produkcja pierwotnie została wydana w 2012 roku i jest dostępna w ramach samodzielnego launchera). Co prawda nie otrzymamy możliwości konwertowania kont, ale nie powinno to mieć większego znaczenia.

Nie da się wykluczyć, że w podjęciu takiej decyzji deweloperom pomógł niezwykły sukces Star Wars: The Old Republic. Dzięki niedawnej premierze na Steamie produkcja BioWare przeżywa drugą młodość, przyciągając dużą liczbę graczy i zbierając od nich bardzo pochlebne opinie.

Twórcy Guild Wars 2 przekazali również, że trwają prace nad trzecim dodatkiem do tego tytułu, zatytułowanym End of Dragons. DLC pozwoli graczom poznać wyspiarski lud Cantha, który był odizolowany od reszty świata przez ostatnie 200 lat. Rozszerzenie na razie nie ma daty premiery, ale otrzymaliśmy pierwszy zwiastun, który znajdziecie poniżej.

  1. Recenzja gry Guild Wars 2 – ArenaNet kontra klasyczne MMO
  2. Guild Wars 2 – poradnik
  3. Guild Wars 2 – strona oficjalna