Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 sierpnia 2020, 09:44

Marvel’s Avengers na PS4 zajmie prawie 100 GB na dysku

Dzięki filmikowi typu unboxing wydania Marvel’s Avengers na PlayStation 4 dowiedzieliśmy się, ile miejsca na dysku zajmie gra na konsoli firmy Sony.

Marvel’s Avengers na PS4 zajmie prawie 100 GB na dysku - ilustracja #1
Hulk jest duży. Z grą, w której występuje, będzie podobnie.

W przyszłym tygodniu na rynku zadebiutuje Marvel’s Avengers. Właśnie dowiedzieliśmy się, że na PlayStation 4 gra wymagać będzie 90 GB wolnego miejsca na dysku. Ta informacja znalazła się na okładce, którą możemy zobaczyć dzięki materiałowi wideo opublikowanemu przez kanał TheRelaxingEnd.

Przypomnijmy, że kilka tygodni temu udostępniono wymagania pecetowej wersji Marvel’s Avengers. W minimalnej konfiguracji podano 75 GB wolnego miejsca na dysku, a w rekomendowanej 110 GB. Nie wiemy, jak sprawa będzie wyglądała w przypadku wydania na Xboksa One.

Wszystkie te wartości są duże, ale nikogo raczej nie zaszokują. Należy jednak pamiętać, że produkcja ma być intensywnie rozwijana po premierze. W planach jest wypuszczenie wielu dodatkowych postaci z unikalnymi przygodami, jak również wydawanie nowych misji. Spodziewamy się więc, że gra będzie wymagała coraz więcej miejsca na dysku. Mamy tylko nadzieję, że nie osiągnie tak absurdalnych rozmiarów, jak Call of Duty: Modern Warfare, które wraz z darmowym Warzone dawno przekroczyło już 200 GB.

Przypomnijmy, że Marvel’s Avengers ukaże się 4 września tego roku na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. W dalszych planach są konwersje na PlayStation 5 oraz Xbox Series X, ale na te wydania poczekamy do 2021 r.

Warto dodać, że nie wszystkie wersje gry będą rozwijane tak samo. Spider-Man pojawi się wyłącznie na PlayStation 4 i PS5, najpewniej w marcu przyszłego roku, co mocno zdenerwowało wielu fanów.

  1. Marvel’s Avengers – otwarta beta na Steamie
  2. Beta Marvel's Avengers - poradnik do gry
  3. Marvel's Avengers to fajna gra, ale zapomnisz o niej 15 minut po odłożeniu pada (zapowiedź)
  4. Oficjalna strona gry