Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2020, 12:33

autor: Adrian Werner

Marvel’s Avengers – wiemy, kiedy do gry dołączy Spider-Man

Dzięki sieci sklepów GAME dowiedzieliśmy się, kiedy zadebiutuje aktualizacja, która doda Spider-Mana do gry Marvel’s Avengers na konsolach PlayStation 4 i PS5.

Marvel’s Avengers – wiemy, kiedy do gry dołączy Spider-Man - ilustracja #1
Gra ukaże się w przyszłym miesiącu, ale na Spider-Mana najpewniej poczekamy do marca 2021 r.

Dwa tygodnie temu firma Square Enix ogłosiła, że Spider-Man będzie grywalną postacią w Marvel’s Avengers, ale pojawi się wyłącznie w wersjach gry na PlayStation 4 oraz PS5, co wzbudziło duże kontrowersje. Heros zostanie dodany do gry w jakiś czas po premierze, za pomocą aktualizacji. Możliwe, że właśnie dowiedzieliśmy się, kiedy otrzymamy okazję pokierowania tym superbohaterem.

Źródłem jest brytyjska sieć sklepów GAME. Wysłała ona wiadomość do swoich klientów, w której poinformowała, że Spider-Man dołączy do Marvel’s Avengers w marcu przyszłego roku. Sporo więc poczekamy na tego superbohatera.

Gra zadebiutuje 4 września tego roku na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. W dalszych planach są konwersje na PlayStation 5 oraz Xbox Series X, które ukażą się dopiero w przyszłym roku. Całkiem możliwe, że Spider-Man zadebiutuje wraz z premierą Marvel’s Avengers na PS5, gdyż byłoby to bardzo dobre zagranie marketingowe.

Marvel’s Avengers – wiemy, kiedy do gry dołączy Spider-Man - ilustracja #2
Źródło: Gamerant.
  1. Marvel's Avengers to fajna gra, ale zapomnisz o niej 15 minut po odłożeniu pada (zapowiedź)
  2. Oficjalna strona gry

Ostatnia aktualizacja: 2020-08-17

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Marvel's Avengers

Marvel's Avengers