Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 kwietnia 2017, 08:07

autor: Movis

Marvel Heroes Omega zmierza na konsole

Marvel Heroes Omega – czyli nowa wersja hack'and'slasha z komiksowymi bohaterami z uniwersum Marvela ma pojawić się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One już niedługo.

Marvel Heroes od studia Secret Identity jest dobrze znaną produkcją free-to-play, która od swojej dość chybotliwej premiery w 2013 roku przeszła spore zmiany i w dalszym ciągu utrzymuje się na rynku. Kolejnym krokiem studia ma być zapowiedziana wczoraj na blogu PlayStation nowa edycja tytułu – Marvel Heroes Omega – czyli wersja przeznaczona na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

„Jeśli masz ulubionego superherosa Marvela, najprawdopodobniej będziesz mógł nim zagrać w Marvel Heroes Omega” - Marvel Heroes Omega zmierza na konsole - wiadomość - 2017-04-06
„Jeśli masz ulubionego superherosa Marvela, najprawdopodobniej będziesz mógł nim zagrać w Marvel Heroes Omega”

Identycznie jak komputerowy pierwowzór, gra ma łączyć elementy hack'and'slasha oraz MMO w modelu biznesowym free-to-play. Fabuła będzie składać się z 9 rozdziałów, podczas których gracze zmierzą się z superzłoczyńcami pokroju Doctora Dooma czy Lokiego. Jednym z jej atutów pozostanie także możliwość wyboru grywalnej postaci z naprawdę imponującego wachlarza nadludzi, mutantów, Avengersów, Strażników Galaktyki i innych. Wersja Omega ma jednak początkowo oferować nieco mniejszy wybór - na start planowane jest udostępnienie 38 z 61 herosów obecnych na PC. Brakująca zawartość ma być stopniowo dodawana w aktualizacjach.

Marvel Heroes Omega ma zadebiutować na konsolach Sony i Microsoftu jeszcze tej wiosny, a wcześniej odbędzie się zamknięty okres próbny wersji beta na PS4, który ma się rozpocząć „wkrótce”. Ten wątek na oficjalnym forum gry odpowiada też na parę pytań odnośnie produkcji. Jak na razie jedynym pewnym sposobem na zapewnienie sobie miejsca w zbliżającym się teście jest zakup pakietu Founder’s Pack ze sklepu PlayStation. Posiadacze PlayStation Plus mogą też liczyć na dodatkowe bonusy, takie jak kostiumy czy promocyjne ceny waluty premium. Po okresie zamkniętej bety gra ma przejść do programu Wczesnego Dostępu na konsoli PlayStation 4, by na koniec ukazać się jako pełna produkcja.