Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 marca 2018, 10:30

autor: Aquma

Mark of the Ninja Remastered trafi także na PC, PS4 i Xboksa One

Studio Klei Entertainment poinformowało, że zapowiedziana niedawno poprawiona wersja skradanki Mark of the Ninja trafi również na PC, PlayStation 4 i Xboksa One. Informację przekazano za pośrednictwem oficjalnego Twittera firmy.

Ninja zaatakują także inne platformy. - Mark of the Ninja Remastered trafi także na PC, PS4 i Xboksa One - wiadomość - 2018-03-28
Ninja zaatakują także inne platformy.
MARK OF THE NINJA REMASTERED W SKRÓCIE:
  1. Deweloper: Klei Entertainment
  2. Wydawca: Klei Entertainment
  3. Gatunek: skradanka
  4. Platformy: PC, PS4, XOne, Nintendo Switch
  5. Data premiery: 2018 r.

Studio Klei Entertainment (twórcy m.in. doskonałej serii Shank oraz Don’t Starve) poinformowało, że udoskonalona wersja świetnej, dwuwymiarowej skradanki Mark of the Ninja zostanie wydana również na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Omawiane edycje dołączą do zapowiedzianego w zeszłym tygodniu wydania na Nintendo Switch. Firma przekazała tę radosną nowinę za pośrednictwem Twittera.

„It’s happening”.
„It’s happening”.

Mark of the Ninja po raz pierwszy pojawiło się na rynku we wrześniu 2012 roku, w wersjach na Xboksa 360 oraz komputery PC. Tytuł pozwala graczom wcielić się w zamaskowanego wojownika podążającego tropem prywatnej armii Hessian Services, która zaatakowała siedzibę jego klanu. Gra została bardzo ciepło przyjęta zarówno przez graczy, jak i branżową prasę (jej średnia z recenzji w serwisie Metacritic sięga imponujących 90-91% – w zależności od platformy).

Mark of the Ninja Remastered zadebiutuje w tym roku – dokładna data premiery nie jest na razie znana. Ogłaszając remaster, twórcy podzielili się także świeżutkim (choć niestety niezbyt długim) zwiastunem, który możecie zobaczyć poniżej.

  1. Klei Entertainment – strona oficjalna
  2. The Banner Saga i odświeżone Mark of the Ninja trafią na Nintendo Switch