Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 września 2020, 10:50

autor: Adrian Werner

Manor Lords - śliczna polska strategia na nowym gameplayu

Rodzime studio Slavic Magic wypuściło filmik omawiający rozgrywkę w grze Manor Lords, czyli strategii osadzonej w realiach średniowiecza.

Do sieci trafił nowy materiał wideo pokazujący w akcji grę Manor Lords, czyli obiecującą strategię, będącą debiutanckim projektem polskiego studia Slavic Magic.

Filmik omawia podstawowe mechanizmy rozgrywki, w tym rozbudowę miasta, system ekonomiczny oraz bitwy. Materiał zarejestrowano na wersji pre-alfa, więc sporo elementów może jeszcze ulec zmianie. Już teraz produkcja prezentuje się jednak imponująco.

Manor Lords zmierza wyłącznie na pecety. Na razie nie ujawniono, kiedy odbędzie się premiera. Wiemy za to, że produkcja wpierw zadebiutuje w Steam Early Access.

  1. Manor Lords – oficjalna strona gry
  2. Manor Lords na platformie Steam
Manor Lords - śliczna polska strategia na nowym gameplayu - ilustracja #1

Adrian Werner

Adrian Werner

Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl, piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów.

więcej