Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lutego 2021, 15:10

Polski Manor Lords coraz bardziej nabiera kształtu - zobaczcie gameplay prezentujący bitwy

Polskie studio Slavic Magic opublikowało kolejny gameplay ze średniowiecznej strategii Manor Lords. Nie jest on długi - trwa nieco ponad dwie minuty - i całkowicie skupia się na prezentacji bitew.

Średniowiecze było okresem w historii świata, w którym zdecydowanie nie brakowało konfliktów zbrojnych. Nic zatem dziwnego, że będzie to całkiem istotny element Manor Lords – strategii z elementami city buildera od polskiego studia Slavic Magic. To właśnie na nim skupia się najnowszy gameplay z tytułu, który niedawno pojawił się w sieci. Możecie go obejrzeć poniżej. W trakcie seansu pamiętajcie jednak, że materiał został nagrany we wczesnej wersji gry, zatem niektóre rzeczy mogą ulec zmianie.

Zaprezentowany kolejny montaż fragmentów z rozgrywki z Manor Lords nie trwa zbyt długo – zaledwie nieco ponad dwie minuty. Przez ten czas możemy zobaczyć między innymi opcje ekwipowania swoich oddziałów czy ustawiania ich w różne formacje, animacje poszczególnych wojaków, to, w jaki sposób ukształtowanie terenu, pogoda czy zmęczenie żołnierzy wpływa na starcia, czy różne tryby ataku.

Jak na razie nie wiadomo, kiedy Manor Lords będzie miało swoją oficjalną premierę. Pewne jest jednak, że zanim pełna wersja ujrzy światło dzienne, najpierw będzie można ją przetestować w ramach wczesnego dostępu na Steamie.

Jeśli chcielibyście finansowo wspomóc powstanie Manor Lords, to możecie to zrobić w serwisie Patreon. Profil dewelopera znajduje się w tym miejscu.

  1. Oficjalna strona gry Manor Lords
  2. Manor Lords na platformie Steam