Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 marca 2021, 14:10

Dziś rusza otwarta beta Magic: Legends - darmowego MMORPG

Dziś na PC rusza otwarta beta Magic: Legends, czyli darmowego MMORPG-a osadzonego w multiwersum Magic: The Gathering. Tytuł będzie można przetestować za pośrednictwem Epic Games Store lub Arc Launcher.

Dziś o godzinie 18:00 czasu polskiego na platformach Epic Games Store i Arc Launcher ruszy otwarta beta Magic: Legends, czyli dystrybuowanej w modelu free-to-play gry MMORPG osadzonej w multiwersum Magic: The Gathering. Każdy zainteresowany może już teraz rozpocząć pobieranie, by zagrać w momencie odblokowania produkcji.

  1. Magic: Legends w Epic Games Store
  2. Magic: Legends na Arc Games

Magic: Legends jest typową produkcją MMORPG z widokiem z góry. W czasie przygody wcielamy się w samodzielnie wykreowanego Planeswalkera, czyli istotę zdolną do przemieszczania się między światami w multiwersum. Następnie eksplorujemy kolejne lokacje, walczymy z napotkanymi przeciwnikami i wykonujemy zlecane nam zadania. Jeśli jesteście zainteresowani tym, czego będzie w stanie doświadczyć w czasie bety, to możecie obejrzeć poniższy film. Twórcy pokazują na nim najbardziej podstawowe mechaniki rozgrywki.

Pełna wersja Magic: Legends ma zadebiutować na PC, PlayStation 4 i Xboksie One jeszcze w tym roku. Dokładna data nie jest jednak znana.

  1. Magic: Legends – oficjalna strona