Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 20 września 2022, 15:07

autor: Ania Orzech

Uwielbiana postać z Cyberpunk: Edgerunners jest w połowie Polką

Mamy bardzo miłą niespodziankę dla fanów serii anime Cyberpunk: Edgerunners, która od kilku dni podbija serca graczy i widzów na całym świecie. Showrunner najnowszego hitu Netfliksa ujawnił, że jedna z bohaterek jest w połowie Polką.

Cyberpunk: Edgerunners; Netflix; 2022

Anime Cyberpunk: Edgerunners zadebiutowało na platformie Netflix w ubiegły wtorek i od tego czasu podbija serca fanów świata wcześniej przedstawionego przez CD Projekt RED. Pod wpływem serialu na popularności zyskał także inny projekt z tego uniwersum, czyli gra Cyberpunk 2077, która obecnie znajduje się wśród najpopularniejszych produkcji na Steamie.

Showrunnerem Cyberpunk Edgerunners jest Rafał Jaki (Wiedźmin 3: Dziki Gon, Cyberpunk 2077, Wiedźmin: Ronin), który postanowił podzielić się z widzami bardzo ciekawym szczegółem na temat jednej z kluczowych postaci tego tytułu.

Lucy jest w połowie Polką!

Rafał Jaki zdradził widzom pełne imię Lucy. Okazuje się, że tak naprawdę nazywa się ona Lucyna Kushinada oraz jest w połowie Japonką i w połowie Polką. Co więcej, imię obiektu westchnień protagonisty pochodzi od imienia matki Jakiego.

To nie tylko ukłon w stronę samej pani Lucyny, ale także wszystkich fanów serialu znad Wisły, którzy teraz mogą cieszyć się ważnym rodzimym akcentem.

Powyższe informacje dotyczące przewodniczki Davida pojawiły się na twitterowym profilu showrunnera.

Uwielbiana postać z Cyberpunk: Edgerunners jest w połowie Polką - ilustracja #1
Źródło: Twitter/Rafal Jaki

Wiedzieliście, że pełne imię Lucy to Lucyna Kushinada? Jest w połowie Polką i w połowie Japonką. Zapytałem ekipę, czy mógłbym nazwać ją (Lucy - dop. red.) imieniem mojej mamy i powiedzieli, że tak.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Wielu internautów uważa, że CD Projekt RED mógłby wprowadzić elementy fryzury lub ubioru Lucy z anime Cyberpunk: Edgerunners do gry. Kto wie? Być może doczekamy się drobnego DLC, w którym takowe się znajdą.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTubetvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie..

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.