Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 25 kwietnia 2016, 11:00

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Lubisz muzykę z gier? Obserwuj oficjalny profil GRYOnline.pl na Spotify!

Do grona serwisów, w których znajdziecie profil GRYOnline.pl dołączył właśnie Spotify, czyli jedna z najpopularniejszych obecnie platform streamowania muzyki. Możecie tam odnaleźć naszą playlistę z najlepszymi utworami z gier. Zapraszamy!

Od dłuższego czasu możecie znaleźć nas na Facebooku i Twitterze, teraz zapraszamy Was do oficjalnego profilu GRYOnline.pl na Spotify. Przygotowaliśmy dla Was playlistę z najlepszą, według nas, muzyką z gier, oraz playlisty z najciekawszych soundtracków z gier dostępnych na Spotify. Dopiero rozpoczęliśmy budowę naszego profilu, więc zachęcamy do obserwowania. Aby to zrobić, wystarczy w wyszukiwarce w kliencie Spotify wpisać GRYOnline.pl i kliknąć na przycisku OBSERWUJ. Jeżeli korzystacie z playera w przeglądarce internetowej, odwiedźcie adres play.spotify.com/user/gryonline.pl.

Dodatkowo mamy dla Was kilkanaście kodów na 3-miesięczny abonament Premium na Spotify – szczegóły poniżej.

Profil GRYOnline.pl na serwisie Spotify. - Lubisz muzykę z gier? Obserwuj oficjalny profil GRYOnline.pl na Spotify! - wiadomość - 2016-04-25
Profil GRYOnline.pl na serwisie Spotify.

Mini-konkurs – wygraj 3-miesięczny abonament Premium na Spotify

Aby móc wygrać jeden z piętnastu 3-miesięcznych abonamentów Spotify Premium, wystarczy wskazać swoją ulubioną ścieżkę dźwiękową z gry i krótko uzasadnić swój wybór. Nie oczekujemy długich wywodów, gdyż musicie zmieścić się w 500 znakach (wliczając w to spacje).

Swoje wypowiedzi przesyłajcie na adres mailowy [email protected], w temacie wpisując Konkurs Spotify. W treści nie zapomnijcie zamieścić ksywki z serwisu GRYOnline.pl. Na odpowiedzi czekamy do środy 3 maja, do godziny 20:00.

Regulamin, z którym koniecznie musicie się zapoznać:

1. Konkurs przeznaczony jest tylko dla użytkowników serwisu GRYOnline.pl zarejestrowanych przed 25 kwietnia;

2. Warunkiem otrzymania nagrody jest:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji Ustawienia (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Zgody”);
  • poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji „moje gry-online.pl” (przycisk „uaktualnij/zmień swoje dane” w zakładce „Moje Dane”).

3. Wysyłka nagród odbędzie się w ciągu 5 dni roboczych na adres e-mail podany w profilu zwycięzcy.

4. Jury konkursowe wyłoni najciekawsze 15 prac, a lista zwycięzców pojawi się w komentarzach pod tym newsem do 5 dni roboczych od momentu zakończenia konkursu.